A Fradi válogatott játékosáról nyilatkoztak a lengyel klubnál

P. K.P. K.
Vágólapra másolva!
2025.01.03. 13:10
Egyelőre kérdéses, hogyan alakul Baráth Péter jövője (Fotó: fradi.hu, archív)
A lengyel sajtóban a Ferencváros kétszeres válogatott középpályása, a jelenleg kölcsönben a czestochowai Rakówban szereplő Baráth Péter jövője a téma, míg Egyiptomban a tunéziai válogatott Mohamed Ali Ben Romdan lehetséges átigazolása szolgáltat témát.

 

A lengyel transfery.info megkereste Baráth Péter jövőjével kapcsolatban a középpályás lengyel csapatát, a Raków Czestochowát, amely egy évvel ezelőtt vette kölcsön a Ferencvárostól a kétszeres magyar válogatott futballistát.

„A játékos kölcsönszerződése január 15-ig érvényes. Jelenleg folynak az egyeztetések a jövőjéről, ezek eredményéről a következő napokban adunk tájékoztatást” – nyilatkozta a Raków sajtóreferense, Jakub Piekut.

Baráth a lengyel élvonalban egy év alatt 22 meccsen játszott, de többnyire csereként, ebben az idényben 273 perc jutott neki, emiatt is kérdéses, hogy a lengyel élvonalban 2. helyen álló klubnak mik a céljai a magyar labdarúgóval, akit a kölcsönszerződés lejárta után még 2027-ig a Ferencvároshoz köt a megállapodása.

Az egyiptomi sajtóban egy másik ferencvárosi játékos, a tunéziai válogatott Mohamed Ali Ben Romdan jövője a téma. A one3.news és az elwatannews.com arról ír, hogy a középpályás ismét képbe került a kairói Al-Ahlinál, amely már nyáron is bejelentkezett érte a Ferencvárosnál, de akkor nem tudtak megegyezni a klubok. Az egyiptomi sajtó szerint erre most, Pascal Jansen vezetőedző távozásával nyílhat új esély.

A szerb MaxBet Sport pedig arról írt a napokban, hogy a Ferencváros is figyeli a  Partizan Beograd 20 éves ghánai támadóját, Ibrahim Zubairut, de ajánlatot még nem tettek érte a zöld-fehérek.

 

Legfrissebb hírek

Révész Attila tovább tárgyal: Én is Bódog Tamást akartam a padra…

Labdarúgó NB I
30 perce

Lukács Dániel: Tessék, itt vagyok, ezért dolgoztam!

Labdarúgó NB I
56 perce

Lisztes Krisztiánnal sokat nyerhet a Ferencváros

Labdarúgó NB I
1 órája

Az Újpest után a Fradi sem úszta meg a szektorbezárást

Labdarúgó NB I
13 órája

Máté Csaba szerint a Ferencváros továbbjuthat az Európa-ligában

Európa-liga
16 órája

Bódog Tamás a Nyíregyháza új edzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.10.29. 16:29

Egy bajnoki mérkőzésre tiltotta el Markgráf Ákost az MLSZ

Labdarúgó NB I
2025.10.29. 13:22

Futballistavizsga következik a Ferencvárosnak a Békéscsaba Előre ellen

Labdarúgó NB I
2025.10.29. 09:40
Ezek is érdekelhetik