NB I-es felkészülési körkép: angol és katari edzőpartnerük is lesz a magyar csapatoknak

P. K.P. K.
Vágólapra másolva!
2024.07.09. 16:35
A Ferencváros kétszer is elutazott Ausztriába edzőtáborozni (Fotó: fradi.hu)
Kövesse nyomon cikkünkben a nyári felkészülés alatt az NB I-es csapatok edzőmérkőzéseit, felkészülési programját! A klubok által közölt új információkkal folyamatosan frissítjük összeállításunkat.

 

A DEBRECENI VSC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria, július 719.
DVSC–Cigánd (NB III) 6–3 (A DVSC gólszerzői: Kocsis D. 2, Dzsudzsák, Szűcs T., Polozsij, Ojediran)
DVSC–Kazincbarcika (NB II) 3–3 (Bárány, Szécsi, Manrique)
Ausztriában:
DVSC–Slovan Liberec (cseh) 0–4
***Rapid Wien (osztrák)–DVSC 3–2 (Romancsuk, Dzsudzsák)
DVSC–MSK Zilina (Zsolna, szlovákiai) 2–1 (Szűcs T., Bárány)
SV Ried (osztrák, II. o.)–DVSC 1–1 (Vajda B.)

 

A DIÓSGYŐRI VTK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria
DVTK–Putnok (NB III) 5–0 (Jurek 2, Rakonjac, Herbák, Bényei)
Ausztriában:
DVTK–Universitatea Cluj (romániai) 2–0 (Edomwonyi 2 – az elsőt 11-esből)
DVTK–Csíkszereda (romániai, II. o.) 0–1
DVTK–Fortuna Düsseldorf (német, II. o.) 0–4
Miskolcon:
DVTK–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai) 3–1 (Varga Z., Rakonjac, Bényei)

 

AZ ETO FC GYŐR NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
ETO–MSK Zilina (Zsolna, szlovák) 3–0 (Bumba 2, M. Diarra)
ETO–Bp. Honvéd (NB II) 3–0 (Skvarka, Bumba, Ráska)
Dunaszerdahely: ETO–STK Samorín (Somorja, szlovákiai, II. o.) 3–1 (William, Csóka B., Skvarka)
Dunaszerdahelyi AC (szlovákiai)–ETO FC Győr 2–1 (Bumba)
ETO–Kisvárda (NB II) 2–2 (Bumba 2)

 

A FEHÉRVÁR FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Szlovénia, július 8–17.
Bábolna (megye I)–Fehérvár 0–9 (Gradisar 2, Schön, Katona M., Csongvai, Berki M., Kovács P., Simut, Kovács B.)
*Fehérvár–Ajka (NB II) 3–2 (Schön, Kovács P., Katona M. – 11-esből)
Szlovéniában:
Fehérvár FC–FC Hebar (bolgár) 5–2 (Christensen, Katona M., Pető, Larsen, Kovács P.)
Fehérvár FC–NK Dekani (szlovén, II. o.) 1–0 (Stefanelli)
Fehérvár FC–Göztepe (török) 2–2 (Christensen 2)

 

A FERENCVÁROS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria, június 20–27. és július 4–16. (az edzőmérkőzéseket is az edzőtáborozások alatt játssza a csapat Ausztriában)
FTC–NK Nafta (szlovén) 1–0 (Gojak)
*FTC–Sepsi OSK (romániai) 4–4 (Loncar, Bassey, Kehinde 2)
FTC–CSZKA 1948 Szófia (bolgár) 1–1 (Pászka)
FTC–NK Istra 1961 (horvát) 3–1 (Pesics 2, Bassey)
FTC–West Ham United (angol) 2–2 (Owusu, Pesics)

 

A KECSKEMÉTI TE NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Szlovénia, június 30.–július 7.
Tiszakécske (NB III)–Kecskemét 1–1 (Szabó A.)
Rogla (Szlovénia): *Kecskemét–Ruh Lviv (ukrán) 2–2 (Pálinkás, Katona L.)
Slaven Belupo (horvát)–Kecskemét 0–0
Bad Tatzmannsdorf (Tarcsafürdő, Ausztria): **Kecskemét–Al-Arabi (katari) 0–1
Kecskemét–Szeged (NB II) 2–1 (Lukács D., Kovács B.)
Kecskemét–Békéscsaba (NB II) 1–1 (Kovács K.)

 

AZ MTK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Szlovénia, június 26.–július 8.
MTK Budapest–BKV Előre (NB III) 2–0 (Végh, Balogh M.)
Szlovéniában:
MTK–FK Zorja Luhanszk (ukrán) 1–1 (Jurina)
ND Primorje (szlovén)–MTK 1–5 (Stieber Z. 2 – mindkettőt 11-esből, Horváth A., Beriasvili, Jurina)
MTK–FK Csukaricski (szerb) 1–1 (Bognár I.)
NK Bravo (szlovén)–MTK 0–0
MTK–HR Rent-Kozármisleny (NB II) 0–2
MTK–Bp. Honvéd (NB II) 4–3 (Kata, Polievka, Kovács P., Németh K.)
MTK–Komáromi FC (szlovákiai) 0–0

 

A NYÍREGYHÁZA NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria, július 1–11.
Nyíregyháza–Cigánd (NB III) 5–1 (Beke, Kovácsréti – 11-esből, Cseh, Daróczi, Herjeczki – 11-esből)
Nyíregyháza–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai) 1–1 (Ramos – 11-esből)
Ausztriában:
Nyíregyháza Spartacus–FK Napredak (szerb) 1–3 (Kovácsréti)
Nyíregyháza–NK Osijek (Eszék, horvát) 2–2 (Gresó, Beke)
*Nyíregyháza–HNK Rijeka (horvát) 1–3 (Oláh B.)
Nyíregyháza–Békéscsaba (NB II) 3–2 (Rjaskó, Farkas B., Beke)

 

A PAKSI FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria, június 29.–július 6.
Paks–Budaörs (NB III) 4–1 (Skribek, Pesti, Debreceni, Hahn)
Ausztriában:
Paks–Hebar 1918 (bolgár) 6–1 (Szabó B. 3, Böde 2, öngól)
Paks–Bohemians Praha 1905 (cseh) 1–4 (Szabó B.)
*Austria Wien (osztrák)–Paks 1–3 (Haraszti 2, Szekszárdi)

 

A PUSKÁS AKADÉMIA NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria, július 6–19.
Ausztriában:
St. Pölten (osztrák, II. o.)–Puskás AFC 1–1 (Favorov)
Puskás AFC–Slovan Liberec (cseh) 1–1 (Soisalo)
LASK (osztrák)–Puskás AFC 0–0

 

AZ ÚJPEST FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Komáromi FC (szlovákiai)–Újpest 1–1 (Dékei)
*Újpest–Vasas (NB II) 3–4 (Dékei 2, Ljujics)
Újpest FC–SV Waldhof Mannheim (német, III. o.) 1–1 (Ljujics)
Újpest FC–St. Pölten (osztrák, II. o.) 1–0 (Mucsányi Márk)
Újpest FC–Al-Ahli (szaúdi) 0–1

 

A ZALAEGERSZEGI TE FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Szlovénia
Csákvár: ZTEMÁV Előre Főnix (NB III) 7–0 (Németh D. 2, Spoljaric 2, Dénes Cs. V. 2, Boros)
Lendva (Szlovénia): ZTE–NK Varazdin (horvát) 0–2
ZTE–NK Bistrica (szlovén) 1–2 (Németh D.)
ZTE–NK Lokomotiva Zagreb (horvát) 0–2
NK Nafta Lendava (szlovén)–ZTE 3–3 (Mim, Németh D., Spoljaric)
ZTE–NK Sibenik (horvát) 1–2 (Németh D.)


*2x60 perces mérkőzés
**2x50 perces mérkőzés
***60 perces első, 45 perces második félidő

–––––

Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik