Videoton: Kovács István a visszatérés küszöbén

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.11.10. 10:35
Kovács István különösen balszerencsés fél évet tudhat maga mögött, hiszen előbb a Gyirmót elleni, áprilisi bajnokin szenvedett horrorisztikus alkartörést, majd miután abból felgyógyult, és játszott néhány mérkőzésen, ismét megsérült, ezúttal lábközépcsonttörést szenvedett. Ebből is felépült, ám néhány edzés után megint kidőlt a sorból: ez alkalommal a combja sérült meg.

Az újabb rehabilitációnak a vége felé közeledik a 25 éves középpályás, akinek állapotáról a Videoton orvosa, dr. Kovács Tibor számolt be a klub hivatalos honlapján. a klub hivatalos honlapján.

„KovácsIstván az elmúlt időszakban egy komplex rehabilitációsprogramon vett részt, melynekaz utolsó hetébe léptünk. A komplexrehabilitációs program három fő részből állt: vizes rehabilitáció, konditermi munka, és végül futás, valamint labdás gyakorlatok. A különböző mérések, valamintKokófizikai állapotaalapján kijelenthető, hogy jövő héttől– nagy valószínűség szerint – ismét teljes értékű munkát végezhet a csapattal” – közölte dr. Kovács.

Legfrissebb hírek

NS-infó: Zsótér Donát visszatér a Videotonhoz

Labdarúgó NB II
2025.09.05. 12:29

Fiatal csatárt vett kölcsön Óbudáról a Videoton

Labdarúgó NB II
2025.09.04. 15:55

Nikolics Nemanja önkormányzati tanácsadóként dolgozik a Videotonért – hivatalos

Labdarúgó NB II
2025.09.04. 15:43

Nikolics Nemanja mégis szerepet vállalhat a Videotonnál

Labdarúgó NB II
2025.09.01. 19:16

Újabb nagy skalpot gyűjtött be a Karcag, a Vidi is vereséggel távozott az újonc otthonából

Labdarúgó NB II
2025.08.31. 18:20

Újra élen a Honvéd, kikapott a KTE, már nem nyeretlen a Videoton – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.08.24. 20:54

Már a Vidi sem nyeretlen – három pontot ért a két rúgott gól

Labdarúgó NB II
2025.08.24. 20:51

A Vidi keveset mutatott, a KTE nyerte az NB I-ből kiesett csapatok csatáját

Labdarúgó NB II
2025.08.18. 21:53
Ezek is érdekelhetik