Haladás: megműtötték a védőt, egyéves kihagyás vár rá

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.07.26. 14:05
Megműtötték Jánvári Gábort, a labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás 26 éves védőjét.

Az eredeti posztját tekintve bal oldali védő, de a tavaszi szezonban kényszerűségből középhátvédet játszó futballista június 22-én, a Dinamo Moszkva elleni felkészülési mérkőzésen szenvedett súlyos térdsérülést – az MRI megállapította, Jánvári Gábor bal térdében az elülső-, valamint az oldalsó keresztszalag is elszakadt, emellett idegsérülést is szenvedett. a Dinamo Moszkva elleni felkészülési mérkőzésen szenvedett súlyos térdsérülést – az MRI megállapította, Jánvári Gábor bal térdében az elülső-, valamint az oldalsó keresztszalag is elszakadt, emellett idegsérülést is szenvedett.

A szombathelyi csapat játékosát július 18-án, Münchenben meg is műtötték, néhány napja elkezdte a rehabilitációt, amiben Fehér József, a Haladás és a magyar labdarúgó-válogatott fizioterapeutája segíti őt.

Noha Jánvárinak korábban fél éves kihagyást jósoltak, a haladas.hu tájékoztatásából kiderül, a védőre körülbelül 12 hónapos kényszerpihenő vár.

Legfrissebb hírek

A Puskás Akadémia neveltje: A dobogó a minimális célunk

Labdarúgó NB I
6 órája

Terv szerint halad a felépülése, Ádám Martin januárban visszatérhet

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:29

Keane: Szerencse, hogy a meccs végén jött a kiállítás; Gróf elnézést kért

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 21:53

A végig tudatosabb Kisvárda szerencsés góllal győzte le a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 15:12

A DVTK edzője: Az ETO játssza a legjobb focit Magyarországon

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 11:39

Aljosa Matko: Szeretnénk tíz év után legyőzni a Ferencvárost

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 08:23

Hiába vezetett a DVTK, az ETO könnyedén nyert hazai pályán a borsodiak ellen

Labdarúgó NB I
2025.10.18. 22:29

Bognár György: Az a baj, hogy nem csak a két csapat teljesítménye számít

Labdarúgó NB I
2025.10.18. 19:35
Ezek is érdekelhetik