DVTK: Novothny távozik, nem Diósgyőrben folytatja – hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.06.09. 16:00
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Novothny Soma kölcsönszerződése lejártával távozik Diósgyőrből.

A Nemzeti Sport Online információi szerint Novothny már elbúcsúzott társaitól. A Napoli támadója szerdán a klubházban egyeztetett, miközben a diósgyőriek kerete megkezdte a felkészülést az új idényre.A Nemzeti Sport Online információi szerint Novothny már elbúcsúzott társaitól. A Napoli támadója szerdán a klubházban egyeztetett, miközben a diósgyőriek kerete megkezdte a felkészülést az új idényre.

A DVTK konkrét ajánlatot tett az olasz klubnak a csatár kivásárlására, a friss fejlemények alapján azonban nem született megállapodás a felek között.

Úgy tudjuk, a 2015–2016-os NB I-es szezonban 27 mérkőzésen nyolc gólt szerző csatár több ajánlat közül válogathat: öt élvonalbeli csapat (köztük az Újpest) szerződtetné, illetve külföldi klubok is vinnék.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A DVTK-NÁL
Érkezők:
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:

Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek: Szabó II Balázs
Kiszemeltek: Lázár Pál (DVSC, szabadon igazolható), Futács Márkó (Mersin Idman Yurdu – Törökország), Makrai Gábor (Puskás AFC, legutóbb kölcsönben Csákvár), Spandler Csaba (Puskás AFC, legutóbb kölcsönben Csákvár)
Távozók: Barczi Dávid (Videoton – szabadon igazolhatóként), Grumics Miroszlav (szerb-magyar, lejár a szerződése, érdeklődnek iránta: Gyirmót) Manjrekar James (kanadai, Vasas), Kovács Gábor (Paks – szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Novothny Soma (SSC Napoli – Olaszország)
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: Egerszegi Tamás (lejár a szerződése), Elek Ákos, Georges Henri Griffiths, Koman Vladimir (lejár a szerződése)

Legfrissebb hírek

Az Újpest szerződtette a Dinamo Zagreb csapatkapitányát – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

NS-infó: az FTC-vel nem is tárgyalt, Domingues a Sevilla vagy az Espanyol játékosa lehet

Labdarúgó NB I
6 órája

Vladimir Radenkovics után kapus, védő és támadó is érkezik Diósgyőrbe

Labdarúgó NB I
14 órája

MTK: a Honvédtól érkezett 19 éves támadó, hamarosan újabb játékost is bejelenthet a klub – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:30

Paks: két próbajátékos is pályára lépett, egyikük gólt is szerzett – 6–0-s győzelem

Labdarúgó NB I
Tegnap, 15:25

A Puskás Akadémia 18 éves védője Kecskemétre tart – NS-infó

Labdarúgó NB II
Tegnap, 12:20

Isztambuli sztárklub vinné az MTK kulcsemberét – sajtóhír

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:34

ETO: csütörtökön orvosi vizsgáltra érkezik a DVSC-től távozó játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:27
Ezek is érdekelhetik