NB I: Ezzel a sikerrel a legjobbak között lehetünk! – Vignjevics

Vágólapra másolva!
2015.12.05. 16:45
Az Újpest Enisz Bardhi és Mbaye Diagne góljával 2–1-re legyőzte a Diósgyőrt hazai pályán az NB I 18. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt az M4-nek.

„Ez egy csodálatos nap az életemben. Hároméves lett a kislányom, a szurkolók és a játékosok pedig megajándékoztak egy fantasztikusan szép estével. A mérkőzés előtt azt kértem a futballistáimtól, hogy bármilyen formában, de nyerjenek. Nem érdekelt, milyen játékkal, a fontos az, hogy jól alakult. Azt gondolom, ezzel a sikerrel ott lehetünk a legjobbak között!” – mondta Nebojsa Vignjevics, az Újpest vezetőedzője az M4-nek.Nebojsa Vignjevics, az Újpest vezetőedzője az M4-nek.

„Sok mindent érdemeltünk, de vereséget nem. Nagyon jól játszottunk, volt egy ziccerünk az elején. A második félidő jóval nyitottabb volt, sokat bevállaltunk. Persze egy–egy után beállhattunk volna arra, hogy kibekkeljük, ám nyerni akartunk. Minimális szerencsénk sincs ebben a szezonban. Hogy mit jelent rám nézve ez a vereség? Semmit sem, de nem ez a lényeg, hanem hogy ennél sokkal előrébb kellene tartanunk, azonban ilyen a futball” – értékelte a mérkőzést Bekő Balázs, a Diósgyőri VTK edzője.

 

Legfrissebb hírek

Feszült meccsel ért véget az NB I idénye, Nyíregyházán is folytatta döntetlensorozatát a ZTE

Labdarúgó NB I
8 órája

„Én nem a második, hanem az első évemben nyerek” – Keane beszédében a Tottenham edzőjéről emlékezett meg

Labdarúgó NB I
9 órája

Nagy Dominik: Szabó István nélkül nincs bennmaradás...

Labdarúgó NB I
14 órája

Robbie Keane „elázott”, pezsgőfürdőt kapott a Fradi játékosaitól

Labdarúgó NB I
16 órája

A Puskás Akadémia fordulatos mérkőzésen megverte a DVTK-t, de a bajnoki címről lemaradt

Labdarúgó NB I
2025.05.24. 21:58

Tímár Krisztián: A Fehérvár nem másodosztályú csapat!

Labdarúgó NB I
2025.05.24. 21:43

Balhé a Fehérvár és a DVSC csatáján, ketten piros lapot kaptak – videó

Labdarúgó NB I
2025.05.24. 19:32

Varga Barnabás csak a padon az ETO ellen; nincs meglepetés a Puskás AFC kezdőjében

Labdarúgó NB I
2025.05.24. 19:30
Ezek is érdekelhetik