FTC: a Heerenveentől érkezett U-válogatott játékos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.09.27. 18:31
null
Péter Antal és Orosz Pál, a Ferencváros vezérigazgatója a szerződés aláírása után (Fotó: fradi.hu)
Péntek délután a Ferencváros labdarúgócsapata szerződtette a tizenkilenc éves Péter Antalt – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

 

A fiatal támadó az előző szezont a holland élvonalbeli Heerenveennél töltötte, ahova 2009-ben került, miután a 2008–2009-es szezonban hetvenkilenc gólt lőtt a Szekszárd UFC csapatában. Péter korábban játszott az U16-os magyar válogatottban, ahol hét mérkőzésen négy találatot szerzett. A csatár a legutóbbi szezonban a második helyen végzett (15 góllal) a holland U19-es bajnokság góllövőlistáján.

„Nagyon örülök, hogy a Ferencvároshoz igazoltam, nagyszerű érzés lesz a legjobb magyar csapatban játszani. Korábban már tesztelt a Fradi, nagy büszkeséggel töltött el, hogy a legpatinásabb egyesület felfigyelt rám. Örülök, hogy újra egy klubban dolgozhatok Máté Csabával, aki az edzőm volt Szekszárdon. Szeretnék minél több gólt lőni először a második csapatban, majd később az NB I-esek között. Remélem, hogy sok örömet okozhatok majd a szurkolóknak” – nyilatkozta bemutatkozóul a fiatal játékos a fradi.hu-nak.

 

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hiába a jó második félidő, simán nyert Debrecenben a Ferencváros

Kézilabda
2025.08.23. 22:28

FTC: Ötvös is újra edzésben; valóban ajánlatot tettek Pululuért

Labdarúgó NB I
2025.08.23. 10:46

Szoboszlaiék megnézték a Liverpoolban túrázó ferencvárosi fiatalokat

Légiósok
2025.08.22. 13:32

A számok nem hazudnak: Tóth Alex nemzetközi szinten is kiemelkedőt nyújt

Bajnokok Ligája
2025.08.21. 17:30

Szektorbezárással és pénzbírsággal büntette az FTC-t az UEFA

Bajnokok Ligája
2025.08.20. 20:26

FTC: „Lesznek kompromisszumok” – fejlemények Abu Fani átigazolási ügyében

Labdarúgó NB I
2025.08.20. 14:40

Robbie Keane: Az ellenfél már elhiszi, hogy továbbjutott, és ez reményt ad

Bajnokok Ligája
2025.08.20. 08:09

Egy lépésre a BL-től a meggyőző győzelmet arató Qarabag – azeri lapszemle

Bajnokok Ligája
2025.08.20. 07:30
Ezek is érdekelhetik