FTC: Alempijevics az egyik legenyhébb büntetést kapta - Kubatov

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.08.07. 13:05
Kubatov Gábor, az FTC elnöke szerint Alekszandar Alempijevics az egyik legenyhébb büntetést kapta Kassai Viktor meglökéséért.

„Az MLSZ szabályzata leírja, hogy mi ilyenkor a büntetési tétel. Az nem szempont, vagy enyhítő körülmény, hogy szeretjük-e ezeket a szabályokat vagy sem, mert ezek vannak, és mindenkire vonatkoznak. A játékosoknak ezt kihirdettük, megértették. Alempijevics a bírót meglökte, és ezért az egyik legenyhébb büntetést kapta” – írta szurkolói kérdésre Kubatov Gábor a Facebook-oldalán, majd részletesen idézte a vonatkozó szabályzatot. Kubatov Gábor a Facebook-oldalán, majd részletesen idézte a vonatkozó szabályzatot.

Mint ismert, az MLSZ indoklása szerint „a Ferencváros védője a Videoton elleni bajnokin gólhelyzetben szabálytalankodott ellenfelével szemben, majd szándékosan, erőteljesen meglökte a játékvezetőt. A piros lapot követően, a pálya elhagyása közben, sértő, trágár megjegyzést tett a játékvezetőre.”

Kubatov Gábor szurkolói felvetésre reagálva azt is megjegyezte a Facebookon, hogy Alempijevicsnek a négy hónapos eltiltása alatt nem jár majd fizetés.

Legfrissebb hírek

30 éves játékosok is jönnek az NB II-ből; kevesebb külföldi érkező – ez már az új MLSZ-szabályozás egyik hozadéka?

Labdarúgó NB I
Tegnap, 19:52

Karába János hatalmas gólján az angolok is csak álmélkodtak

Népsport
2025.06.16. 07:22

Csákváron bíztak leginkább a fiatalokban az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.06.07. 08:43

A pólóvilág tetején – Ballai Attila publicisztikája

Vízilabda
2025.06.06. 23:52

Az MLSZ megerősítette: elfogadták a fehérváriak beadványát, haladékot kaptak a nevezésre az NB II-es klubok

Labdarúgó NB II
2025.06.06. 13:40

A Vidi megmenekülését is segítheti az MLSZ új döntése

Labdarúgó NB II
2025.06.06. 11:02

Az utolsó ezer jegyet árulják a svédek elleni meccsre

Magyar válogatott
2025.06.06. 10:24

Így alakultak át a magyarországi futballviszonyok az 1956-os forradalom után

Labdarúgó NB I
2025.06.05. 21:13
Ezek is érdekelhetik