MK: Kondás látott előrelépést, Brekk foghatónak érezte a Lokit

Vágólapra másolva!
2012.11.27. 19:09
A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján a DVSC-Teva hazai pályán 3–1-re nyert és jutott tovább 5–4-s összesítéssel a Nyíregyháza ellen: a debreceniek vezetőedzője, Kondás Elemér szerint most csak a győzelem számított, de látott előrelépést a játékban, míg a vendégek szakvezetője, Brekk János csalódott, mert foghatónak érezte a Lokit.

Kondás Elemér: – Összességében elégedett vagyok, sikerült végre nyernünk és továbbjutnunk, jelenleg ez volt az egyetlen célunk. A második félidőben vártuk, hogy jobban kinyílik az ellenfél, és abból veszélyes ellentámadásokat tudunk majd vezetni, erre egy buta hibából mi kaptunk gólt, de utána sikerült felpörögnünk újra és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Próbáljuk helyén kezelni a jelenlegi helyzetünket, nincs kapkodás a klubon belül, és a Győri ETO elleni mérkőzéshez képest is láttam már előrelépést. Volt tűz, agresszivitás, helyzetek, gólok, úgyhogy elégedett vagyok.

 

Brekk János: – Az utolsó percekig is versenyben voltunk a továbbjutásért, végig versenyben tudtunk lenni a Debrecen ellen, és ezért dicséret illeti a csapatot, bátran játszottak, de gratulálnom kell az ellenfélnek is. Kicsit csalódott vagyok, ugyanis végig úgy éreztem, hogy a mostani Loki megfogható lett volna.

Legfrissebb hírek

Nyíregyháza 466 millió forintot fordított sporttámogatásokra az elmúlt öt évben

Egyéb egyéni
2025.05.28. 17:17

NB III: a Nyíregyháza hat gólt vágott a Sényőnek

Labdarúgó NB II
2025.05.24. 19:35

Az értelem hangja – 85 éves Novotny Zoltán

Képes Sport
2025.05.19. 07:55

Paksi címvédés és nézőcsúcs – ilyen volt az MK-döntő képekben

Képes Sport
2025.05.18. 15:20

Haraszti Zsolt: Mentálisan nagyon erős a csapatunk

Labdarúgó NB I
2025.05.16. 10:46

A Fradival 93 éve nem történt ilyen; semmit sem ért az FTC fölénye; újabb Böde-rekord

Labdarúgó NB I
2025.05.15. 15:02

Bognár György szerint jobban jár a magyar futball, ha a Fradi a bajnok

Labdarúgó NB I
2025.05.15. 12:01

„Berúgunk!” – Böde Dániel a Ferencváros elleni MK-győzelem után

Labdarúgó NB I
2025.05.15. 11:47
Ezek is érdekelhetik