Bár a Győri ETO FC labdarúgócsapata elveszítette egyik legjobb játékosát, az észt Tarmo Kinket, a dunántúli együttes a Baltikumból pótolná a bal lábas futballisát.
Klement Tibor, az ETO ügyvezetője a Nemzeti Sportnak elmondta, a jövő héten lett válogatott futballista érkezik Győrbe, aki épp Tarmo Kink posztján játszik majd.
Ami Kink middlesbrough-i szerződését illeti, arról már beszámoltunk, hogy a futballistáért egymillió eurót fizet az angol együttes, és ha az elkövetkező három szezonban feljut a Premier League-be, a Győr további 200 ezer eurót kap a 'Borótól.
További részlet, hogy Tarmo Kink eladása esetén a nettó profit 25 százaléka is a győrieket illeti majd, ezen kívül pedig az 50 ezer eurós nevelési hozzájárulást is Kink új egyesülete fizeti meg.
Legfrissebb hírek

A nyakvágó hely – Kő András publicisztikája
Minden más foci
2025.10.20. 23:44
Ezek is érdekelhetik