Szepessy László úgy véli, újjáéledt az újvárosi foci

A mérkőzésről tudósított: BENKE ZOLTÁNA mérkőzésről tudósított: BENKE ZOLTÁN
2004.11.13. 20:26
SÁRGA LAPKállai (Kalinát húzta vissza) a 28., Micskó (Méryt rúgta meg) a 36., Gordian (Riedlt talpalta le) a 69., Cseke (Csehit rántotta le) a 77. percbenSZÖGLETARÁNY: 5:3 (1:2)75. perc: Csehi fordult le őrzőjéről az óvári kapu előtt. Lövése után a jobb kapufa tövéről a gólvonal előtt keresztbe pattant a labda, a berobbanó Kalina pedig két méterről a kapuba lőtte azt. 1-0
88. perc: Kalina cselezgetett a vendégek 16-osán belül, éles szögből tíz méterről lövésre szánta el magát, a labda egy védőt érintve a léc alá vágódott.
2-0

Kellemetlen idő, erős, hideg szél, szakadó eső várta a csapatokat Dunaújvárosban. Az irreális talajon folyamatos játék nem alakulhatott ki, ám a folytatásban a hazaiak váltak kezdeményezőbbé, és Kalina Tibor két góljával megérdemelten nyertek.

Mestermérleg
Szepessy László: - Fantasztikus őszi szereplésünknek ez a mérkőzés volt a csúcspontja. Gratulálok a csapatnak, a dunaújvárosi futball újra él.
Menczeles Iván: - Az irreális talajhoz a dunaújvárosiak jobban tudtak alkalmazkodni.