NB I B: REAC-Balassagyarmati SE 1-0

A mérkőzésről tudósított: B. NAGY ZOLTÁNA mérkőzésről tudósított: B. NAGY ZOLTÁN
2004.04.07. 22:33
SÁRGA LAP
Lenkey (Havrán visszahúzásáért) a 10., Forgó (Kőhalmi visszahúzásáért) a 38., Rubint (Havrán visszahúzásáért) az 59., Szatmári (Kőhalmi visszahúzásáért) a 83. percben

SZÖGLETARÁNY:
9:7 (5:4)
41. perc: Lendvai az alapvonal közeléből középre ívelt, és az érkező Havrán nyolc méterről a kapu közepébe helyezte a labdát. 1–0

Élénk iramban kezdődött a találkozó, Kőhalmi András 22 méterről elvégzett szabadrúgását védte bravúrral Szabó I Csaba, majd kis idő múlva újra a REAC középpályása próbálkozott, de 15 méterről a bal kapufát találta telibe. A kezdeti lendület szépen lassan alábbhagyott, és ezzel a mérkőzés színvonala is jelentősen visszaesett, a játékosok egymás hibáiból éltek. Az első félidő hajrájában újra nagyobb sebességre kapcsoltak a rákospalotaiak, amely eredményre vezetett: a 41. perben egy formás akció után Havrán József révén megszerezte a vezetést a REAC. A második játékrész kiegyenlített játékot hozott, a két csapat a mezőnyben komótosan futballozgatott, erőtlen támadójátékot bemutatva. A REAC újabb gólokat szerezhetett volna, de százszázalékos ziccerben előbb Nyerges Krisztián, majd Lendvai egyszerűen nem találta el a labdát… A szünet utáni produkciót jobb minél hamarabb elfelejteni.

Mestermérleg
Bognár György: – Az elmúlt héthez képest annyi a pozitívum, hogy ugyan még gyengébben játszottunk, de legalább nyertünk.
Kis Károly: – A hazaiak megérdemelt győzelmet arattak.