NB I B: BKV Előre–Dunaújvárosi FC 1-1

A mérkőzésről tudósított: UGRÓCZKY KÁROLYA mérkőzésről tudósított: UGRÓCZKY KÁROLY
2004.04.07. 22:32
SÁRGA LAP
Junior (buktatta Török Sándort) a 20., Varga A. (gáncsolta Belényesit) a 40., Sztanó (buktatta Csopakit) a 67., Földvári (gáncsolta Bálót) a 73., Werle (labdaelrúgásért) a 84., Szabó G. (gáncsolta Törököt) a 85. percben

KIÁLLÍTVA
Deli Zoltán a 22. percben

SZÖGLETARÁNY:
3:1 (2:0)

22. perc: Deli Zoltán nehéz helyzetbe hozta csapatát, mert a 16-oson kívülre futva kézzel ütötte el a labdát a kitörő Csopaki elől, ezért a játékvezető kiállította.
43. perc: Csopaki 11-esből a jobb felső sarokba lőtte a labdát. 1–0
92. perc: Báló 25 méteres szabadrúgása után az előre törő Szekér hét méterről a kapu bal oldalába fejelt. 1–1

A tartalékos hazaiak ellen bátor játékkal kezdett a Dunaújváros, de a 15. percig egyik kapu sem került veszélybe, jellemző, hogy még egy szögletre sem futotta a csapatok erejéből.

Deli Zoltán (jobbra) kézzel vitte el a labdát Csopaki István elôl – a gond az, hogy a 16-oson kívül… (fotó: M. Németh Péter)
Igencsak közepes volt az iram és a színvonal is. Érdekes módon a BKV Előre ott folytatta, ahol az elmúlt héten abbahagyta: meglehetősen gyenge teljesítményt nyújtott. A 43. percben váratlanul tizenegyeshez jutottak a hazaiak: a kitörő Török Sándor átesett Pintér Attila lábán, a játékvezető meglepetésre tizenegyest ítélt. A lelátóról egyáltalán nem tűnt tizenegyesnek az eset. A szünet után a Dunaújváros kezdett jobban, fokozatosan átvette a játék irányítását és több helyzetet is kidolgozott. Már-már úgy tűnt, hogy a BKV Előre megszerzi a győzelmet, amikor is a 92. percben Szekér István egyenlített. A gól után a játékvezető le is fújta a mérkőzést…