A mérkőzésről tudósított: DOROS LÁSZLÓA mérkőzésről tudósított: DOROS LÁSZLÓ
NB I B. Kecskemét-Tatabánya 0-2
NB I B. Dunaújváros-Vasas 2-0
NB I B. Szolnok-Honvéd 1-1

SÁRGA LAP
Zabundu (felvágta Crnomarkovicsot) a 29., Gáspár (visszahúzta Schranczot) a 32., Kasza (felvágta Bimbót) a 87. percben
SZÖGLETARÁNY: 9:3 (5:2)

24. perc: Bal oldali diósgyőri beadás után a dabasi védők késlekedtek a közbeavatkozással, érkezett Kenesei Zoltán, aki nyolc méterről a bal felső sarokba zúdította a labdát. 1–0
31. perc: Ide-oda pattogott a labda a vendégek 16-osa előtt, Halgas lecsapott rá, két lépés után 14 méterről a jobbösszekötő helyéről laposan lőtt a jobb alsó sarokba. 2–0
88. perc: Fábián viharzott el a bal oldalon, pontosan adott be, és az érkező Faragó hat méterről a bal sarokba perdített. 3–0
90. perc: Gyurováth lépett ki a védők közül, az öt és felesnél Tejnóra felvágta, a megítélt 11-esből a sértett laposan a bal alsó sarokba lőtt. 3–1

A DVTK magabiztos győzelme a legcsekélyebb mértékben sem forgott veszélyben, igaz viszont, hogy a piros-fehérek a második 45 percet túl könnyedén vették.

Mestermérleg
Ôze Tibor:
– Az első félidőben nyújtott játékunk alapján jóval nagyobb különbséggel győzhettünk volna, de sikerünk ennek ellenére egyetlen pillanatig sem volt kétséges. A második játékrész gyengébbre sikerült, de az eredmény talán nem fejezi ki hűen a csapatok közötti különbséget.
Horváth Pál: – A hazaiak bátrabban és határozottabban kezdtek, mi pedig negyvenöt percnyi előnyt adtunk ellenfelünknek. Hiába futballoztunk a második félidőben jól, nem teremhetett számunkra babér.