Férfi kézi: a Veszprém 14 góllal legyőzte a Benficát

K. Zs.K. Zs.
2023.08.18. 21:44
Nedim Remili gólszerzésben és előkészítésben is jeleskedett a veszprémi csapatban (Fotó: Szabó Miklós, archív)
A Portugáliában túrázó Telekom Veszprém magabiztosan, 37–23-ra győzött a Benfica ellen a két férfi kézilabdacsapat péntek esti felkészülési mérkőzésén.

Három–három után zsinórban négy gólt lőtt a veszprémi csapat, onnantól végig vezetett, a szünetben már nyolc volt az előnye. A második félidő elején, Ligetvári Patrik egész pályás gólja után tízre hízott a különbség (23–13), és még nem volt vége – a magyar bajnok 14-gyel nyert.

A veszprémiek szombaton a Portóval is megmérkőznek portugáliai túrájuk keretében.