Női kézilabda: Görbicz Anitáról dalt írt és klipet forgatott egy rajongója

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.04.25. 11:12
Görbicz Anita válogatottbeli visszavonulása megihlette egyik rajongóját: a kemény magban szurkoló Nagy Edina, azaz Nedin élete első videoklipjét a kedvence tiszteletére forgatta, ráadásul a róla szóló, neki írt dalból.
Görbicznek tetszett
„Eljutott hozzám is a dal híre, meg is hallgattam, és a klipet is megnéztem! Nagyon megtisztelő, hogy témát láttak bennem egy ilyen dalhoz. Igazán jóleső érzés, hogy ennyit jelentek a szurkolóknak, köszönöm ezt a szeretetet!” - nyilatkozta Görbicz Anita.
Görbicznek tetszett
„Eljutott hozzám is a dal híre, meg is hallgattam, és a klipet is megnéztem! Nagyon megtisztelő, hogy témát láttak bennem egy ilyen dalhoz. Igazán jóleső érzés, hogy ennyit jelentek a szurkolóknak, köszönöm ezt a szeretetet!” - nyilatkozta Görbicz Anita.

„Az egész csapatot szeretem, egész Győrt imádom. Görbiczről a véleményemet és hogy miért szeretem, azt hadd ne kelljen ecsetelnem, mert akkor itt ülhetnénk reggelig” – nyilatkozta a gyorplusz.hu portálnak.

Elmondta, tudja, hogy semmi sem tart örökké, és nem lesz könnyű az sem, mikor eljön a pillanat, hogy Görbicz Anita búcsút int a kézilabdázásnak.

„Amikor bejelentette, hogy visszavonul a válogatottól, minden átfutott a fejemben. Negatív és pozitív érzéseim is voltak. Néztem vissza videókat régről, nosztalgiáztam, pityeregtem. Utána valamiért eszembe jutott a 2005-ben elhunyt Kulcsár Anita. Őt úgy búcsúztattuk, ahogy nem kellett volna. Görbét meg egy csodálatos pályafutás végén, tele szép emlékekkel. Pozitívan gondoltam utána erre, büszkén álltam neki a szöveg írásának, csak a jó dolgokra koncentráltam, meg arra, hogy minél jobb zenét rakjak össze Görbének és hogy nehogy csalódást okozzak” – mesélte a dal megszületéséről.

A teljes interjút itt olvashatja el.

Legfrissebb hírek

Kézi: hibátlanul zárták a csoportkört az U19-es fiú-vb-n a magyarok

Utánpótlássport
2 órája

Kézi: a 7. helyért folytatja a magyar válogatott az U17-es leány Eb-n

Utánpótlássport
Tegnap, 22:10

Csapatépítő a Győri ETO-nál és az FTC-nél is, képek és videók a játékos feladatokról

Kézilabda
Tegnap, 11:25

Kézilabda: kikapott a negyeddöntőben az U17-es leányválogatott az Eb-n

Utánpótlássport
2025.08.07. 21:31

NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, ADATBANK, 2025–2026

Kézilabda
2025.08.07. 08:29

Kézilabda: magabiztosan verte Marokkót az U19-es fiúválogatott a vb-n

Utánpótlássport
2025.08.06. 18:12

Kézilabda: negyeddöntős az U17-es leányválogatott a podgoricai Eb-n

Utánpótlássport
2025.08.05. 21:25

Nem játszik a Győr a csőd szélén álló Ludwigsburggal

Kézilabda
2025.08.05. 18:16
Ezek is érdekelhetik