Női kézilabda Vk: Románia elszenvedte harmadik vereségét is

2008.10.16. 21:46
Németország kilenc góllal, 34–25-re legyőzte Romániát a női kézilabda Világkupa B-csoportjának harmadik fordulójában.
A románok a félidőig jól tartották magukat, döntetlenre álltak, a második félidőben azonban a német csapat 19–10-re kiütötte a kék-sárgákat.A románoknak ez volt a harmadik vereségük, Németország második győzelmét aratta. A csoportban 18 órától Norvégia–Svédország mérkőzést rendeznek.

NŐI KÉZILABDA VILÁGKUPA

B-CSOPORT, 3. FORDULÓ
Németország–Románia 34–25 (15–15)
Gólszerzők: Jurack 8, Krause 7, Althaus 5, Walzik, Neukamp 3-3, A. Müller, Loerper 2-2, Wörz, Steinbach, Hering, Melbeck 1-1, ill. Ardean-Elisei 9, Balint 5, Manea 4, Amarei, Lecusanu 2-2, Cioarec, Geiger, Bradeanu 1-1.