Kézilabda: hétgólos fehérvári győzelem Dunaújvárosban

2008.09.21. 00:53
Meglepetésre hét góllal, 38–31-re nyert a Fehérép Alcoa a női kézilabda NB I Fejér megyei rangadóján Dunaújvárosban.

NŐI KÉZILABDA

NB I, 3. FORDULÓ
DUNAFERR–FEHÉRÉP-ALCOA 31–38 (16–19)
Dunaújváros, 1000 néző. V: Bonifert, Oláh
DUNAFERR: Knezovic – Azari 4, Laluska 2, Temes 4, Balogh 1, FERLING 9, VINCZE 10 (5). Cs: Szűcs, Tilinger 1, Nagy I., Tamás. Edző: Imre Vilmos
FEHÉRÉP-ALCOA: DJERICS – Kovács 2, VIJUNAITÉ 7, Bernataviciuté 3, TRISCSUK 12 (1), SITI E. 4 (1), Vaszari 3.
Cs: Petróczi (kapus), Emberovics 1, Kamper 1, Nikolic 2, Szegedi 3, Lévai. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása: 4. p.: 1–3. 11. p.: 6–6. 21. p.: 8–13. 40. p.: 24–24. 49. p.: 25–32. 54. p.: 30–35.
Kiállítások: 10, ill. 16 perc
Hétméteresek: 7/5, ill. 2/2

Imre Vilmos: – Görcsösen, sok hibával játszottunk, átlövésben és a védekezés agresszivitásában egyaránt felülmúlt bennünket ellenfelünk.
Sótonyi László: – Nagyon fegyelmezetten játszottunk végig a hatvan perc során, ennek köszönhető a vártnál nagyobb arányú győzelmünk.