Férfi kézilabda: növelte előnyét a Dunaferr a bronzcsatában

2008.05.01. 20:44
A második mérkőzést is megnyerte a Dunaferr a PLER elleni párharcban, a férfi kézilabda liga rájátszásában, így már csak egy siker választja el a harmadik hely megszerzésétől.

FÉRFI KÉZILABDA NB I

A 3. HELYÉRT 2. MÉRKŐZÉS
PLER KC–DUNAFERR SE 25–33 (16–18)
Népfürdő utca, 500 néző. V: Nagy, Túróczy
PLER: Novák – Rév 3 (1), BALOGH 7 (2), Korsós 1, Pordán 1, LENDVAI 6 (1), Bakos 2. Cs: Ihász, Bartucz (kapusok), KOCSI 3, Füleki 1, Szabó L., Lepsényi, Dobó 1. Edző: Nagy Károly
DUNAFERR: Mikler – MISS 9 (3), Zubai Sz. 3, Rosta, Kemény, NAGY K. 5, TÖRŐ 8 (2). Cs: STOCHL (kapus), Zubai G. 2, GREBENÁR 5, Tóth J. 1, Bozovic, Sándor Á. Edző: Kolics János
Az eredmény alakulása. 12. p.: 6–7. 20. p.: 11–12. 27. p.: 14–17. 35. p.: 19–20. 41. p.: 19–24. 58. p.: 24–32
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 5/5
Nagy Károly: – Negyven-negyvenöt percig tudtuk tartani az Újvárost, döntött a hosszabb pad.
Kolics János: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz. Az első félidőben látszott, hogy nagyon jó csapat a PLER, ma nem bírták cserékkel.
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc állása: 2-0, a Dunaferr javára