Kézilabda: simán verte a Tatabánya a Győrt

2008.03.28. 23:14
Hatgólos győzelmet aratott a Budapest Bank férfi kézilabda liga 9.–16. helyéért folytatott rájátszásban a házigazda Füzesi-csapat.
A vendég ETO a 22. percig tudta szorossá tenni a mérkőzést, de a szünetre már háromgólos tatabányai előnnyel vonultak a csapatok, és a házigazdák megduplázták előnyüket a második félidőben, a remekül védő Szente és Lele vezérletével.

BUDAPEST BANK FÉRFI KÉZILABDA LIGA

RÁJÁTSZÁS A 9–16. HELYÉRT
TATABÁNYA-CARBONEX–GYŐRHŐ ETO FKC 36–30 (16–13)
Tatabánya, 400 néző.
V: Horváth P., Marton
TATABÁNYA: SZENTE – Visy 4 (3), Serfel 1, Szögi 1, SZAVICS 7, LELE 8, Halász M. 3. Cs: Liszkai (kapus), Hodi 2, SZÖLLŐSI 7 (1), Kanyó Á. 1, Vancsics 2, Kiss I., Kanyó B. Edző: Füzesi Ferenc
GYŐR: Hoffmann – SZÉKELY 7 (1), Szabó A. 5, Nagy T. 3, Horváth A. 2, Bognár R. 4, PÁLOS 4. Cs: Herjeczki (kapus), Széles 4, Forrai 1, Németh G., Józsa T., Becker B. Edző: Deáki István
Az eredmény alakulása. 9. p.: 4–4. 13. p.: 7–5. 22. p.: 9–9. 36. p.: 20–14. 44. p.: 25–19. 50. p.: 28–19
Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 4/1
Füzesi Ferenc: – Jó játékkal biztos győzelem!
Deáki István: – Megérdemelten nyert a Tatabánya.