1. Kulcsár Anita-kupa: egyenlő erők küzdelme

Dunaújváros, 800 néző.
V: Jancsó, Marczinka
DUNAFERR: SIRINA - Lovász 2, Kindl 1, Gáspár 2, Bulath 3, FERLING 5, Nagy I. Cs: Mehlmann 3, BORBÁS 5, Radulovics 4 (3), Balogh, Vincze 2, Gerstmár. Edző: Kiss Szilárd
GYÔR: PETRÓCZI - Bódi 2, Nagy K. 3, Bognár 1, DJOKICS 5, Mörtel 3 (1), Belső 3. Cs: Temes 2 (2), Bradeanu 1, Lazer 2, KOVACICOVÁ 5. Edző: Róth Kálmán
Az eredmény alakulása. 5. p.: 3-2. 11. p.: 6-5. 21. p.: 12-8. 25. p.: 13-11. 35. p.: 19-17. 43. p.: 23-18. 53. p.: 24-25
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/3, ill. 5/3
Podravka Vegeta (horvát)-Buducsnoszt Podgorica (szerb-montenegrói) 32-19 (18-11)

Az első nap két győztes csapata a tavalyi bajnokság küzdelmeihez hasonlóan ezúttal is alaposan meggyötörte egymást. A vendégek több meghatározó játékosukat is pihentették: Görbicz, Gogirla, Vérten és Herr is a padról izgulta végig a mérkőzést. Meggyőzően kezdtek a hazaiak, akiknél Radulovics eleinte csak a büntetőkre szállt be. Négy góllal is elhúzott már a Dunaferr, ám a szünetre fel tudott zárkózni a vendégcsapat. A fordulást követően is őrizte előnyét a hazai együttes, sőt a félidő közepén már öt góllal vezetett. A rendkívül lelkes vendégek azonban nem adták fel, elsősorban Kovacicová remek találataival felzárkóztak, sőt a vezetést is átvették.

Remekül hajrázott a Dunaferr is, és másfél perccel a vége előtt újra nála volt az előny, ám hét másodperccel a befejezés előtt Mörtel büntetőből egyenlített.