Kajak-kenu: Kovács Katalin balesetet szenvedett, három hét pihenő vár rá

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2011.10.20. 20:17
Címkék
Kerékpárral bukott Kovács Katalin, a Domino Honvéd kétszeres olimpiai és 31-szeres világbajnok kajakosa, akinek a baleset után három hét pihenőt javasolnak az orvosok.

A versenyző társaival és edzőjével, Csipes Ferenccel a Balatonnál edzőtáborozott, a bukás ott történt.

„Sajnos hamar véget ért számomra az edzőtábor. Bicikliztünk, és nagyon nagyot estem. Erőteljesen ráestem a kezemre, alaposan fáj is. De a testem több része is úgy néz ki, mintha agyonvertek volna – olvasható a sportoló blogjában, a molcsapat.hu oldalon. – A Balatonalmádi–Tihany távon annyira belehergeltük magunkat, hogy talán kicsit gyorsabban is mentünk a kelleténél. Ilyen nagy sebesség mellett jött egy s-kanyar, ameylet nem jól vettem be, és előreestem. Akik látták, azt mondták, majdnem szabályos szaltót írtam le a levegőben.”

Kovács Katalin elmondta: voltak fájdalmai, de mostanra már sokkal jobban érzi magát. Hozzátette: az orvosok legalább háromhetes pihenést javasoltak neki, ő azonban minél hamarabb szeretne lapátot ragadni.

„Október végén újabb edzőtáborba megyünk Dunavarsányba, akkor már szeretnék teljes értékű munkát végezni. Az orvosok szerint még várnom kellene, de én úgy érzem, bírni fogom a munkát, a kezem szépen gyógyul” – adott helyzetjelentést a versenyző.

Legfrissebb hírek

Szélesi Zoltán szerint a sok NB I-es játékperc nem jelent automatikusan minőséget a fiataloknál

Magyar válogatott
10 perce

Távozik az FTC fiatal brazil szélsője – hivatalos

Labdarúgó NB I
16 perce

Férfi kosár Eb: Doncic újra kimagaslott, 37 ponttal vezette fontos győzelemre Szlovéniát

Kosárlabda
29 perce

Strandröplabda: a selejtezőből nem jutott újabb magyar páros a főtáblára a budapesti Pro Tour-tornán

Röplabda
37 perce

Kézilabda: díjazták az elmúlt idény legjobbjait

Kézilabda
42 perce

Ayuso ismét szökésből győzött a Vueltán

Kerékpár
57 perce

Eltüntethető még Piastri előnye? Tud-e meglepetést okozni a Ferrari a tifosi előtt?

F1
1 órája

Fighters’ Run Piliscséven – A kihívás, ami összeköt

Csupasport
1 órája
Ezek is érdekelhetik