Vb 2018: „A remény bajszai” – kampány az orosz kapitányért

SZELI MÁTYÁS (Moszkva)SZELI MÁTYÁS (Moszkva)
Vágólapra másolva!
2018.06.13. 15:16
null
Csercseszov „imidzséhez” hozzátartozik jellegzetes bajusza (Fotó: AFP)
Az orosz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Sztanyiszlav Csercseszov „imidzséhez” hozzátartozik jellegzetes bajusza is. A napokban az egyik népszerű orosz tévés személyiség, Ivan Urgant felhívást intézett az oroszokhoz, hogy növesszenek bajuszt, ezzel támogatván a kapitányt.

 

„Sztanyiszlav Csercseszovnak szüksége van a segítségünkre – írta Urgant.Minden ellene szól, az előrejelzések, az időjárás-jelentés, még a fizika törvényei is! Ezért felszólítom az összes drukkert, hogy növesszen bajuszt és publikáljon erről készült fotókat a remény bajusza címszó alatt.”

Moszkvában járva egyébként nehéz volt eldönteni, hogy az emberek az arcszőrzetüket belső indíttatásból vagy éppen a kapitány iránt érzett elkötelezettségből viselik, de Csercseszovot a szerdai sajtótájékoztatón megkérdezték, hogy bízik-e benne, hogy csütörtökön a „remény bajszai” lepik el a Luzsnyikit. Az orosz szakember kissé megütődött a kérdésen, majd tökéletes hatásszünetet hagyva válaszolt: „Komolyan mondom, fogalmam sincs, hogy miről beszél.”

Legfrissebb hírek

Az NHL szeretne orosz részvételt a hoki-vk-n

Amerikai sportok
2025.02.13. 16:59

Egy oszét fradista – Deák Zsigmond jegyzete

Labdarúgó NB I
2025.02.12. 07:56

Sztanyiszlav Csercseszov távozik a kazah válogatottól – hivatalos

Minden más foci
2025.01.27. 15:18

Az oroszok 102 feltételezett doppingesetet jelentettek

Egyéb egyéni
2025.01.13. 12:59

Az orosz futballelnök reméli, hogy válogatottjuk ott lehet a 2026-os vb-n

Minden más foci
2024.12.24. 11:37

Az orosz korcsolyázók is indulhatnak az olimpiai kvalifikáción

Téli sportok
2024.12.21. 12:24

Párizs 2024: két és fél millió rubel jár fejenként az olimpiai ezüstérmes orosz teniszezőknek

Tenisz
2024.12.21. 10:06

Rövid pályás úszó-vb: megkapták a vízumot a Budapesten induló orosz úszók

Úszás
2024.12.07. 15:03
Ezek is érdekelhetik