Graham Poll korábbi játékvezető szerint a spanyol válogatott és a Liverpool csatára, Fernando Torres nagyobb védelmet fog kapni a bíróktól a világbajnokság során, mint a Premier League-ben.
Graham Poll úgy véli, a világbajnokságokon prioritás a játékvezetőknél a sztárjátékosok védelme, ezért Fernando Torrest is jobban fogják óvni a kemény belépőktől.
„Nemzetközi szinten a játékvezetőket figyelmeztetik arra, hogy vigyázzanak az olyan kiemelkedő tehetségű játékosok testi épségére, mint amilyen Fernando Torres. Ezzel szemben a Premier League-ben a játék gyorsaságán és a fizikumon van a hangsúly. Az olyan futballisták, mint Torres, éppen ezért hagyják el az angol bajnokságot, ha a távozás mellett döntenek” – nyilatkozta Graham Poll.
„Az előbbiek alapján gondolom úgy, hogy Torres nagyobb védelemre számíthat a világbajnokságon, mint az angol élvonalban” – értékelt Poll.
Legfrissebb hírek

FIFA: először ismerték el a megvesztegetést
Minden más foci
2016.03.16. 18:42

Van Gaal - lesz csapat is???
pll
2014.09.05. 08:09
Ezek is érdekelhetik