Videó: délibábot látott? A partjelző hibája is kellett a dánok vezető góljához

B. D. K.B. D. K.
2021.07.04. 11:14
<a href="https://m4sport.hu/euro2020/hirek/cikk/2021/07/03/jogtalanul-megitelt-szoglet-utan-szerzett-vezetest-dania-a-csehek-ellen?fbclid=IwAR3UOtJjaDkCOfqJc2ZxcArYz17kgDoOTjRxv2X5HnHsmJ46fcz7aKsnA2w" target="_blank">THOMAS DELANEY GÓLJÁT ÉS AZ AZT MEGELŐZŐ JÁTÉKVEZETŐI HIBÁT A KÉPRE KATTINTVA TEKINTHETI MEG (Fotó: AFP)</a>
Mint ismert, Dánia bejutott a labdarúgó Európa-bajnokság legjobb négy csapata közé, miután a szombat kora esti azerbajdzsáni negyeddöntőben 2–1-re legyőzte Csehországot. A dánok korán, már az 5. percben megszerezték a vezetést egy sarokrúgás után, igaz, ehhez a partjelző hatalmas hibája is kellett, aki jogtalanul ítélt nekik szögletet. Mutatjuk!

EURÓPA-BAJNOKSÁG
NEGYEDDÖNTŐ

CSEHORSZÁG–DÁNIA 1–2 (0–2)
Baki, Olimpiai Stadion, 16 306 néző. Vezette: Kuipers (holland)
CSEHORSZÁG: Vaclík – Coufal, Celustka (Brabec, 65.), Kalas, Boril – Holes (Jankto, a szünetben), Soucek – Masopust (Krmencík, a szünetben), Barák, Sevcík (Darida, 80.) – Schick (Vydra, 79.). Szövetségi kapitány: Jaroslav Silhavy
DÁNIA: Schmeichel – A. Christensen (Andersen, 81.), Kjaer, Vestergaard – Stryger Larsen (Wass, 71.), Höjbjerg, Delaney (M. Jensen, 81.), Maehle – Braithwaite, Dolberg (Poulsen, 59.), Damsgaard (Nörgaard, 60.). Szövetségi kapitány: Kasper Hjulmand
Gólszerző: Schick (49.), ill. Delaney (5.), Dolberg (42.)

SZÖVEGES KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT!