Eb 2016: Most nincs helye a zrikának - Nikolics Nemanja

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.09.05. 11:18
A magyar labdarúgó-válogatott vasárnap Észak-Írország ellen lép pályára Eb-selejtező mérkőzésen. A találkozó előtt Nikolics Nemanja, a Videoton támadója beszélt a csapatot körülvevő hangulatról.

„Minden rendben, nagyon jó a hangulat. Sokat edzünk, sokat gyakorolunk, emellett mindenkivel külön is beszélget a szövetségi kapitány, hogy kitől mit vár el – idézi Nikolicsot a vidi.hu. – Nemcsak a szurkolók, hanem mi is nagyon várjuk a vasárnapi meccset. Viszonylag hosszú ideig tart a felkészülésünk, hiszen vasárnap este óta együtt van a keret, vagyis majdnem egy hetet töltünk együtt. Ez azt gondolom, mindenképp jó, mert sikerül teljesen összekovácsolódnunk.”vidi.hu. – Nemcsak a szurkolók, hanem mi is nagyon várjuk a vasárnapi meccset. Viszonylag hosszú ideig tart a felkészülésünk, hiszen vasárnap este óta együtt van a keret, vagyis majdnem egy hetet töltünk együtt. Ez azt gondolom, mindenképp jó, mert sikerül teljesen összekovácsolódnunk.”

„Ha ez csak egy sima válogatott összetartás lenne, lehet, hogy lenne egy kis zrika, de most nagyon komolyan készülünk az előttünk álló feladatra. Csak a válogatottra koncentrálunk, a bajnokság nem került szóba, és szerintem nem is fog. Egymást segítjük, közös a célunk, itt nincs rivalizálás.”

„Egyelőre még nem tudjuk milyen összeállításban kezdünk, szerintem az utolsó pillanatig nem is hirdeti ki a kezdőt Pintér Attila. Úgy hiszem, ez így is van rendjén.”

Legfrissebb hírek

Íme, a lista, amelyen Ronaldo az első, Nikolics pedig a 17. helyen áll

Minden más foci
6 órája

A visszatérő Dibusz Dénes reméli, Marco Rossi újra számít rá a hétfői kerethirdetésen – videó

Labdarúgó NB I
2025.03.09. 22:22

Nincs nagy gond, csak néhány napos pihenő vár Sallai Rolandra

Légiósok
2025.02.26. 20:07

Marco Rossi és Dárdai Bence is nagyon örül a FIFA döntésének

Magyar válogatott
2025.02.22. 12:19

„Nem szabad a pontkülönbségekkel foglalkoznunk” – a helyzet jó, de nem reménytelen

Kosárlabda
2025.02.08. 12:11

Marco Rossi: Nikitschernek a Valladolid nem lehet cél, csupán egy kiindulási pont

Magyar válogatott
2025.01.30. 09:54

Ahogyan szoktuk: megvertük az olaszokat

Népsport
2025.01.18. 07:57

Kerkez Milos a világszint közelében

Légiósok
2025.01.10. 09:51
Ezek is érdekelhetik