Euro 2012: Prandelli nem biztos, hogy marad kapitány

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2012.06.28. 17:34
Címkék
Cesare Prandelli, az elődöntős olasz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az Európa-bajnokság után átgondolja, folytassa-e a munkát a nemzeti csapatnál.

„A szerződésem 2014-ig szól, a kapcsolatom pedig a játékosokkal és a vezetőkkel is kiváló, ám már korábban s többször is mondtam, hogy hiányzik a klubfutball, a mindennapi elfoglaltság – nyilatkozta csütörtökön, a németek elleni elődöntő előtt néhány órával a szakember. – Az Eb után kitaláljuk majd, hogy mi legyen.”

Prandelli az itáliai nemzeti együttes 2010-es világbajnoki kudarca után vette át Marcello Lippitől a kapitányi posztot, s a mostani Eb-n minden előzetes várakozást túlszárnyalt csapatával. Előtte öt éven keresztül a Fiorentina csapatát irányította, korábban pedig a Parmánál is dolgozott.

Az olasz–német elődöntő 20.45 órakor kezdődik Varsóban.

Legfrissebb hírek

A Carolina az NHL rájátszásának első továbbjutója – videók

Amerikai sportok
4 perce

A Nemzeti Sport szakírója nem kímélte az olimpiai bronzérmes cselgáncsozót – videó

Egyéb egyéni
13 perce

Nagy Zsolt: A Fradi ellen bármi megtörténhet

Labdarúgó NB I
49 perce

„Ez a kapus feladata, nem?” – Luis Enrique az ismét remekül védő Donnarummáról

Bajnokok Ligája
7 órája

O’Sullivan meggyőző játékkal vezet a negyeddöntőben a sznúker-vb-n

Egyéb egyéni
7 órája

Szerdai sportműsor: Barcelona–Inter BL-elődöntő

Minden más foci
7 órája

Nikitscher: Emelt fővel akarunk búcsúzni; Nagy Zsolt: A Fradi sorsolása nehezebb

E-újság
7 órája

Összevissza-állítás – Deák Zsigmond jegyzete

Minden más foci
8 órája
Ezek is érdekelhetik