Formula-1: Alonso szerint vizes pályán lehet esélye a második helyre

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2011.11.24. 21:52
Címkék
Fernando Alonso, a Ferrari pilótája szerint kevés az esély arra, hogy a Formula–1-es világbajnokság idei utolsó futamán, a vasárnapi Brazil Nagydíjon kiharcolja a pontverseny második helyét.

„Button tíz ponttal vezet előttem és nekem tizenegyet kellene szereznem ahhoz, hogy második legyek a végelszámolásnál" – mondta a kétszeres világbajnok spanyol autóversenyző arra utalva, hogy a brit pilótának több győzelme van, így pontegyenlőségnél megelőzné őt. – Amennyiben száraz pályán rendezik meg a versenyt alig van esélyem, de amennyiben extrém körülmények lesznek, és erre Sao Paulóban van lehetőség, akkor minden megtörténhet."

A vb-címet már az október elején rendezett Japán Nagydíjon elhódította a német Sebastian Vettel (Red Bull), a második helyre hárman esélyesek Button (255 pont), Alonso (245) és az ausztrál Mark Webber (Red Bull, 233)

Legfrissebb hírek

Negyvenhat évesen távozott az angol bokszlegenda

Ökölvívás
1 perce

Atlétikai vb: Molnár Attila országos csúccsal elődöntős

Atlétika
1 órája

Amerikából jöttem: Super Bowl-visszavágó – visszavágás nélkül? Jön a Chiefs–Eagles! 

Amerikai sportok
1 órája

Női kézilabda: összeesett Korsós Dorina csapattársa, a Rapid a román protokollt bírálja

Kézilabda
1 órája

Csank János a portugálokról: „Egyáltalán nem tetszettek, elég nagyképűek voltak...”

Magyar válogatott
1 órája

Szaúd-Arábia megelőzte a Premier League-et!

Minden más foci
2 órája

Bejelentette visszavonulását Tadissi Martial

Egyéb egyéni
2 órája

Bajcajev Vlagyiszlav bronzmeccses a birkózó-világbajnokságon

Birkózás
2 órája
Ezek is érdekelhetik