El: kifosztottak egy benzinkutat a spliti szurkolók Szerbiában

TŐKE JÁNOSTŐKE JÁNOS
Vágólapra másolva!
2018.08.02. 14:53
A spliti Hajduk labdarúgócsapatának szurkolói csütörtökön hajnali négy órakor a szerbiai autópályán kifosztották a Vrcsin közelében található Mol-benzinkutat, közölte a szerb belügyminisztérium.

A Torcida nevű szurkolócsoport tagjai nagyobb mennyiségű italt vittek el fizetés nélkül a benzinkútról, majd utána a névjegyüket is otthagyták, ugyanis kiírták a nevüket. Ezt követően usztasa szimbólumokat tartalmazó falfirkákat festettek a falra, és mielőtt folytatták volna az utazásukat, néhány szemetesládát is kiborították.

A szerb rendőrség közölte, hogy intenzíven dolgoznak az elkövetők azonosításán.

A szerbiai Prva televízió értesülései szerint a néhány száz főből álló szurkolói csoportból akadt olyan is, aki meglökte a Mol-töltőállomás egyik dolgozóját is, de személyi sérülés nem történt.

A spliti szurkolók Szerbián keresztül Szófiába utaztak az Európa-liga selejtezőjének mérkőzésére, amelyen csapatuk a bolgár Szlaviával méri össze erejét.

Legfrissebb hírek

Az UEFA nem hajlik az egyezségre, kizárhatják a Crystal Palace-t az európai kupaindulásból

Európa-liga
Tegnap, 11:59

A Konferencialiga-győzelem 22 millió eurót ért a Chelsea-nek

Európa-liga
2025.06.03. 20:35

Lesimázta az azerieket női válogatottunk az Európa-liga nyitányán

Röplabda
2025.05.30. 18:04

Négy NB I-es csapat próbál szerencsét ismét Európában

Labdarúgó NB I
2025.05.28. 09:01

Postecoglou: A harmadik évad mindig jobb a másodiknál – videó

Angol labdarúgás
2025.05.23. 23:06

Adama Traoré bombagólja is bekerült az Európa-liga-idény legszebb találatai közé – videó

Európa-liga
2025.05.23. 07:51

Négy Spurs-játékos került be az Európa-ligában az idény csapatába, az MU-t két futballista képviseli

Európa-liga
2025.05.22. 21:03

Postecoglounak sikert hozott a 100. meccse a Tottenhammel

Európa-liga
2025.05.22. 12:45
Ezek is érdekelhetik