AUGUSZTUS 4., SZERDA

TOKIÓ 2020, AUGUSZTUS 4., SZERDA – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

FŐBB VERSENYSZÁMOK

OLIMPIA A TV-BEN

M4 SPORT
 5.30:
Olimpiai játékok, birkózás
 6.10: Olimpiai játékok, női kézilabda, negyeddöntő: Norvégia–Magyarország
 8.20: Olimpiai játékok, vízilabda, pályakerékpár, birkózás
12.45: Olimpiai játékok, férfi vízilabda, negyeddöntő: Magyarország–Horvátország
14.25: Olimpiai játékok, női kézilabda, szinkronúszás, díjugratás
23.25: Olimpiai játékok, nyílt vízi úszás: férfiak, 10 km

DUNA TV
 2.00:
Olimpiai játékok, strandröplabda, kajak-kenu
 6.30: Olimpiai játékok, kajak-kenu, súlyemelés, női kosárlabda, vitorlázás, asztalitenisz, női röplabda
12.15: Olimpiai játékok, atlétika, súlyemelés, női kosárlabda

EUROSPORT1
 7.00:
Olimpiai játékok, ökölvívás, műugrás, pályakerékpár, atlétika, női röplabda
23.30: Olimpiai játékok, nyílt vízi úszás
2.00: Olimpiai játékok, atlétika

EUROSPORT2
 6.15:
Olimpiai játékok, kézilabda, vízilabda, kosárlabda
 2.00: Olimpiai játékok, gördeszka

ASZTALITENISZ
elődöntő

ATLÉTIKA
férfi gerelyhajítás, selejtező (Rivasz-Tóth Norbert); női 100 m gát, magasugrás, súlylökés, 200 m, női hétpróba (Krizsán Xénia); férfi 110 m gát, elődöntő (Szűcs Valdó); női 3000 m akadály, férfi kalapácsvetés, döntő

BIRKÓZÁS
férfi kötöttfogás 67 kg, férfi kötöttfogás 87 kg (Lőrincz Viktor), női 62 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

KAJAK-KENU
férfi K1 200 m (Tótka Sándor, Csizmadia Kolos), női C1 200 m (Takács Kincső, Balla Virág), női K1 500 m (Kozák Danuta, Csipes Tamara), férfi K2 1000m (Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint) – reményfutamok, előfutamok

KÉZILABDA
NŐK

negyeddöntők
Benne: 6.15: Norvégia–Magyarország – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐK
negyeddöntők

VÍZILABDA
FÉRFIAK

negyeddöntők
Benne: 12.50: Magyarország–Horvátország – élőben az NSO-n!

 

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
NEM BAJNOKI ÁG

19.00: Szpartak Moszkva (orosz)–Benfica (portugál)
BAJNOKI ÁG
20.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Legia Warszawa (lengyel)
20.00: Ferencváros–Slavia Praha (cseh) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n! 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.30:
Oakland Athletics–San Diego Padres (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1152 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Washington
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2, 10.00 és 17.30-tól)
WTA-torna, San José (Tv: Digi Sport1, 19.00-től)