Csupasport: két százalék esélye volt lábra állni, már ultrafutó

I. SZ.I. SZ.
Vágólapra másolva!
2022.01.29. 20:19
Címkék
Kelemen Anett hét éve idegösszeroppanás miatt mélyaltatásban volt, az sem volt biztos, hogy ismét lábra tud majd állni. Ám szerencsésen felépült, s azóta több ultraverseny mellett már háromszor részt vett a Korinthoszon. Célja az amerikai 217 kilométeres Badwater.

„Nem célom a Spartathlon. A legtöbb ultrafutónak az, ám nekem abszolút nem. Nekem az amerikai 217 kilométeres Badwater a vágyam. Ez a Halál-völgyben van, Kaliforniában, nappal ötven fokban kell futni, az éjszakák viszont hűvösek” – idézi a Csupasport.hu Kelemen Anettet, akiről ide kattintva olvashatja el a teljes cikket.„Nem célom a Spartathlon. A legtöbb ultrafutónak az, ám nekem abszolút nem. Nekem az amerikai 217 kilométeres Badwater a vágyam. Ez a Halál-völgyben van, Kaliforniában, nappal ötven fokban kell futni, az éjszakák viszont hűvösek” – idézi a Csupasport.hu Kelemen Anettet, akiről ide kattintva olvashatja el a teljes cikket.

A szabadidősportos oldal a téli olimpia kapcsán három olyan sportolóról is ír, akik életveszélyes állapotból épültek fel, és már a pekingi téli olimpiára készülnek. Róluk ide kattintva olvashat.

Legfrissebb hírek

Bejött a drámai gyakorlat, újabb Európa-bajnoki címet ért Spanyolországban

Csupasport
2025.06.02. 16:39

Kiköszörülte a csorbát, ment előre, mint a gép és megdolgozott az aranyért

Csupasport
2025.05.17. 17:03

Volt fent és lent, fel akarta adni, végül első nőként teljesítette a Projekt422-t

Csupasport
2025.05.09. 17:44

Zsiros Márk: Télen jobban oda kell figyelnünk bizonyos dolgokra

Csupasport
2024.12.24. 14:58

Balesete miatt öt műtéten esett át, mégis hatalmas sikereket ért el idén

Csupasport
2024.11.26. 15:49

Csupasport: lehet ütni, lökdösni, leteperni, rohanni, cselezni – ez a shinty

Csupasport
2024.10.11. 18:38

Csupasport: kilenc magyar aranyérem a szkander-világbajnokságon

Egyéb egyéni
2024.08.25. 13:07

Csupasport: gyúrással lazít a spanyol sikerkapitány, De la Fuente

Csupasport
2024.07.20. 12:57
Ezek is érdekelhetik