20 találat
Egyéb csapat
2010.09.11. 17:15

Új-Zéland elveszettnek hitt meccset nyert Ausztráliában

Hiába vezettek az ausztrálok 22–9-re, a kupagyőztes All Blacks meg tudta őrizni veretlenségét.
rögbi
Három Nemzet
2010.09.04. 22:39

Az ausztrálok 80 pontot hozó meccsen vágtak vissza

A házigazdaként vesztes vb-címvédő dél-afrikai csapat öt vereséggel és egy győzelemmel zárt.
rögbi
2010.08.29. 00:40

Célzuhatag hozta az első dél-afrikai győzelmet

Ausztrália a 10. percben már a harmadik célt vitte be, de a második félidőben csak egy büntetőig jutott.
rögbi
2010.08.22. 00:15

Őrült All Blacks-hajrá Johannesburgban

Kilencvenezer néző előtt, tizedik alkalommal ünnepelhetett az új-zélandi válogatott.
rögbi
2010.07.24. 16:17

Dél-Afrika pont nélkül utazik haza

A sorozatban is címvédő világbajnok két új-zélandi vereségét követően Ausztráliában is kikapott.
rögbi
2010.07.18. 17:22

Rögbi: Új-Zéland másodszor is legyőzte Dél-Afrikát

Az egy héttel korábbi 20 pontos különbség 14-re olvadt – jórészt a három bónuszt elhibázó Carter miatt.
rögbi
2010.07.11. 09:50

Dél-Afrika húsz ponttal kapott ki Új-Zélandon

Az otthon játszó All Blacks - amely egy félidő alatt rendezte le ellenfelét - négy célt vitt.
rögbi
2010.03.29. 15:27

Rögbi, Három Nemzet: 10 millió amerikai dollár támogatás az argentinoknak

A sorozatba 2012-ben csatlakozó dél-amerikaiak négy szezonon keresztül kapnak 2.5 milliót.
rögbi
Archiv cikkek
2007.07.24. 19:32

A tolongás nyerte meg a tornát a címet is védő Új-Zélandnak

ÚJ-ZÉLAND - AUSZTRÁLIA 26-12. A küzdelmes mérkőzésen igazolódott, hogy a világbajnokság legnagyobb esélyese az All Blacks.
rögbi
Ausztrália
26-12
Amerikai sportok
2007.07.19. 18:48

Új-Zéland az esélyesebb, de Ausztrália meglepetést is okozhat

RÖGBI. Ezúttal az utolsó meccsnek is van tétje a Három Nemzet kupában, nem úgy, mint tavaly, amikor az All Blacks simán nyert.
rögbi
Ausztrália
2007.07.15. 18:38

Az All Blacks hazai sikerével megtartotta végső győzelmi esélyeit

ÚJ-ZÉLAND – DÉL-AFRIKA 33-6. A sorozat főszervezői és pénzemberei megrótták a két gárdát, hogy nem a legjobbjaikkal álltak fel.
rögbi
2007.06.18. 19:34

Kiegyenlített találkozóval indult a 2007-s Három Nemzet sorozat

DÉL-AFRIKA – AUSZTRÁLIA 22-19. A világbajnoki címre is esélyes együttesek közül a vándorantilopok legyőzték a kengurukat.