BL: az olasz sportlap odapörkölt Kassai Viktornak

2015.10.21. 11:31
Katasztrofálisnak minősítette Kassai Viktor játékvezető tevékenységét az olasz Corriere dello Sport a kedd este lejátszott Leverkusen–Roma (4–4) labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésen.

Kassai Viktor két esetnél „dühítette fel” a patinás olasz sportlap tudósítóját: a 34. percben azzal, hogy amikor Kirjakosz Papadopulosz hátulról buktatta a kiugró Gervinhót, nem ítélt büntetőt és nem adott piros lapot, a második félidőben pedig azzal, hogy 2–2-nél tévesen adta meg azt a szabadrúgást, amelyik az olasz csapat vezető gólját eredményezte (Radja Nainggolant nem bántották, csak elcsúszott).

Bár az olasz lapok Kassai és stábja jó ítéleteit sem hallgatják el – például a Vasszilisz Toroszidisz nem szándékos kezezését szankcionáló korai büntetőt –, a Corriere „amatőrnek” minősítette a „rossz estét kifogó” magyar bíró keddi produkcióját.