PL: komikus öngól után továbbra is nyeretlen a West Bromwich

B. L.B. L.
2020.10.26. 20:20
A peches Livermore-ról saját kapujába vágódott a labda (Fotó: AFP)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójában a Brighton otthon 1–1-re végzett a West Bromwich Albionnal.

A West Bromwich két vereség után a 3. fordulóban 27 perc után már 3–0-ra vezetett a Chelsea ellen, de végül csak ikszre futotta az erejéből (3–3). No, ezt követően 326 percig kellett várni az újabb találatra – már amit a jó kapuba lőttek...

Az első félidő végjátékában ugyanis a Brighton támadásának végén egy West Brom-futballista feliratkozott a gólszerzők közé – szerencsétlen Livermore öngólja előtt az utolsó három labdaérintés a vendégeké volt (1–0)...

Amikor már úgy festett, újabb zakó jön a csapat számára, érkezett Ahearne-Grant, és 12 méterről a léc alá bombázott, így legalább egy pontot megmentett az újonc (1–1) – az első győzelemre viszont továbbra is várnia kell.

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ

Brighton–West Bromwich Albion 1–1 (Livermore 40. – öngól, ill. Ahearne-Grant 83.)
Burnley–Tottenham Hotspur 0–1 (Szon Hung Min 76.)