Ligue 1: ezért hiúsult meg Zijes Párizsba igazolása – sajtóhír

M. M.M. M.
Vágólapra másolva!
2023.02.01. 14:26
null
Zijes marad a Chelsea-ben (Fotó: Getty Images)
Amint arról korábban beszámoltunk, hiába született meg a megegyezés Hakim Zijes kölcsönszerződéséről a Chelsea és a Paris Saint-Germain között, a londoniak nem tudták időben benyújtani a szükséges dokumentumokat a Francia Labdarúgó Liga (LFP) részére az átigazolási időszak lejárta előtt.


Melissa Reddy, a Sky Sports újságírója újabb részletekkel jelenetkezett a 29 éves Hakim Zijes átigazolási ügyében. Reddy szerint a PSG panaszt nyújtott be az LFP-nél, ugyanis állításuk szerint a Chelsea először téves dokumentumokat küldött át a párizsi klub részére, majd miután jelezték a problémát, kétszer is elküldték nekik a helyes dokumentumokat aláírás nélkül. Mire megjött az aláírt verzió, az átigazolási határidő lejárt.

Az LFP szerda délelőtt megtárgyalta az ügyet, ám elutasították a PSG fellebbezését, így hiába esett át az orvosi vizsgálaton a marokkói válogatott játékos, az évad második felét is a Chelsea-ben fogja tölteni.

Legfrissebb hírek

Loic Nego: Elképesztő volt Franciaország ellen játszani

Magyar válogatott
Tegnap, 16:56

„Ízekre szedik a mögötte védekezőt, és ő csak nézi” – élesen kritizálta a Pool sztárját Wayne Rooney

Angol labdarúgás
2025.10.06. 16:36

Haaland szerint Gianluigi Donnarumma a világ legjobb kapusa

Angol labdarúgás
2025.10.06. 13:51

Guardiola mérföldkőhöz érkezett a Brentford legyőzése után

Angol labdarúgás
2025.10.06. 10:03

Kylian Mbappé a lelátón ünnepelt: öccse, Ethan gólja akadályozta meg a PSG győzelmét Lille-ben

Francia labdarúgás
2025.10.05. 22:45

Haaland döntött a Brentford otthonában, Rodri újra megsérült

Angol labdarúgás
2025.10.05. 19:26

Újra betalált a Newcastle 75 millió eurós igazolása; Grealish a 93. percben fordított

Angol labdarúgás
2025.10.05. 17:03

Videó: különleges kihívást teljesített Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos

Angol labdarúgás
2025.10.05. 11:01
Ezek is érdekelhetik