MU: az alapember játéka kérdésessé vált az El-döntőben

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2017.05.18. 11:26
Kérdésessé vált, hogy pályára léphet-e a szezon utolsó bajnoki mérkőzésén, illetve a jövő heti Európa-liga-döntőben Marouane Fellaini, a Manchester United labdarúgója, miután a Southampton elleni szerda esti mérkőzésen (0–0) megsérült.

A 29 éves belga válogatott középpályást a 75. percben kellett lecserélni, valószínűleg izomsérülést szenvedett.

„Fellaini, sok tapasztalattal a háta mögött, azt mondta, nem szakadás – mondta a klub honlapjának José Mourinho menedzser. – Szerinte apróság, de az apróságokból gyakran nagy dolgok lesznek. Várunk, de jó lenne, ha játszhatna.”

Az MU vasárnap a Crystal Palace-t fogadja a Premier League szezonzáróján, majd szerdán, Stockholmban következik az Európa-liga döntője az Ajax ellen. A manchesteri együttes az esetleges győzelemmel kiharcolná a Bajnokok Ligája-szereplés jogát, erre az angol bajnokságban már nincs esélye.

Legfrissebb hírek

„Kibírom a népszerűtlenséget, de...” – Ratcliffe csak egy ok miatt szállna ki a Manchester Unitedből

Angol labdarúgás
6 órája

Ranieri egy cédulát rejtett Valverde zsebébe a Roma kiesése után – kiderült, mi volt rajta

Európa-liga
Tegnap, 10:42

„Nem hiszem, hogy ez volt a játékvezető legjobb napja” – Oyarzabal a Manchester United elleni kiesés után

Európa-liga
Tegnap, 8:41

Mourinho: Remélem, hogy csak véletlenszerű, ami velem történik a budapesti döntő óta

Európa-liga
Tegnap, 7:53

Butland volt a hős – Mourinhóék tizenegyesekkel búcsúztak Glasgow-ban; továbbjutott a Spurs is

Európa-liga
2025.03.13. 23:53

Négy gólig meg sem állt a Manchester United a Real Sociedad ellen!

Európa-liga
2025.03.13. 23:00

Hummels kiállítása pecsételte meg a Roma sorsát Bilbaóban; a döntetlen is elég volt a Laziónak a Plzen ellen

Európa-liga
2025.03.13. 20:57

„Néhány játékos nem elég jó, mások túlfizetettek” – vallja a Manchester United tulajdonosa, aki 100 ezres stadiont ígér

Angol labdarúgás
2025.03.11. 10:45
Ezek is érdekelhetik