MU: hamarosan hosszabbít a válogatott támadó – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.05. 16:38
Brit lapértesülések szerint a 29 éves Ashley Young heteken belül új, hároméves szerződést ír alá a Premier League-ben szereplő Manchester Uniteddel.

A 29 éves Ashley Young a 2013–2014-es kiírásban David Moyes menedzser irányítása alatt nem játszott jól, ezek után pedig többször szóba került az esetleges távozása.

Moyes menesztése után, a Manchester Unitedhez érkező Louis van Gaal több lehetőséget adott a harmincszoros angol válogatott szélsőnek, aki sokoldalúságával és munkamoráljával kivívta a holland szakember elismerését, és a Mirror úgy tudja, az MU a jövő hónapban új, hároméves szerződést köt vele.

Young a 2014–2015-ös évadban 29 tétmérkőzésen lépett pályára, ezeken összesen két gólt és hat gólpasszt jegyzett; a jelenlegi szerződése 2016 júniusában jár le.

Legfrissebb hírek

Támadót igazolt a Chelsea, a Real Madrid is csatárt nézett ki magának, a Barca az Espanyoltól vesz kapust

Minden más foci
6 órája

Csatárt szerződtetett a Chelsea, nem sajnálta a pénzt a fiatal játékosra

Angol labdarúgás
6 órája

Sajtóhír: két sztárközéppályás szerződtetését is hamarosan bejelenti a Manchester City

Angol labdarúgás
17 órája

Jadon Sancho elköszönt, nem marad a Chelsea labdarúgója

Angol labdarúgás
22 órája

Mindent megtenne a vb-részvételért Szoboszlai Dominik, aki trófeaszoba építését fontolgatja

Angol labdarúgás
2025.06.03. 17:22

Több mint 20 millió eurót fizetett a Chelsea a Sporting fiataljáért – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.02. 22:08

Brazil játékos érkezését jelentette be a Manchester United – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.01. 15:32

Liverpool: Jeremie Frimpong a tökéletes pótlás

Angol labdarúgás
2025.06.01. 11:09
Ezek is érdekelhetik