MU: póker közben hívták a hátvédet, kigyulladt a jacuzzija

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.05.13. 15:38
Érdekes történet bukkant fel a Manchester Evening News hasábjain: kedd este Chris Smalling házához riasztották a tűzoltókat, miután a játékos altrinchami otthonának kertjében meggyulladt a jacuzzija.

Először két rendőr lett figyelmes a futballista udvaráról burjánzó füstfelhőre. Értesítették a tűzoltókat, akik akcióba léptek, és eloltották a tüzet a Manchester United 25 éves hátvédjének házánál. Smalling a tűzeset idején nem tartózkodott otthon, baráti pókerpartin volt. A jacuzzi faburkolata vélhetően egy elektromos zárlat miatt kaphatott lángra.

Chris Smalling kedd este egy pókerpartin ült - derül ki az Instagramjáról
Chris Smalling kedd este egy pókerpartin ült - derül ki az Instagramjáról

Nem Smalling az első manchesteri futballista, akinek tűzoltók igyekeztek a segítségére. 2011-ben – az akkor a Manchester City keretéhez tartozó– Mario Balotelli barátaival a négy fal között engedett szabadjára néhány tűzijátékot, ami otthonában súlyos károkat okozott.

Legfrissebb hírek

A Manchester United hazai pályán négy gólt szerzett és könnyedén jutott be az El-döntőbe

Európa-liga
13 órája

Az El-győzelem sem mentheti meg Postecoglout – Pallister

Európa-liga
22 órája

Valverde: az emberhátrányig sokkal jobbak voltunk, mint a Manchester United

Európa-liga
2025.05.02. 10:37

Amorim: Mindenki a Manchester Unitedben akar játszani

Angol labdarúgás
2025.04.26. 11:07

Balogh Botondéktól érkező kapussal helyettesítené Onanát az MU

Angol labdarúgás
2025.04.25. 15:58

Rashford nem hiszi, hogy visszatér az MU-hoz, BL-csapatban játszana

Angol labdarúgás
2025.04.23. 16:13

PL: az Arsenal a kiesés szélére sodorta az Ipswichet, még nem bajnok a Liverpool

Angol labdarúgás
2025.04.20. 16:58

„Néhány percre elfelejthetjük, hogy milyen idényünk van” – Rúben Amorim a drámai El-továbbjutás után

Európa-liga
2025.04.18. 08:31
Ezek is érdekelhetik