Arsenal: Örökké itt maradnék, ha tehetném - Wenger

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.09.27. 14:00
Arsene Wenger, az Arsenal labdarúgócsapatának menedzsere elmondta, szívesen meghosszabbítaná az idény végén lejáró szerződését az „ágyúsokkal”.

Ahogy arról már korábban beszámoltunk, Stan Kroenke, a londoniak többségi tulajdonosa azt szeretné, ha Arsene Wenger maradna a menedzser. A francia szakvezető 17 éve van a klubnál, távozásáról azonban egyre többet pletykálnak, mivel a legutóbbi nyolc szezonban egyetlen trófeát sem szerzett a csapattal.Ahogy arról már korábban beszámoltunk, Stan Kroenke, a londoniak többségi tulajdonosa azt szeretné, ha Arsene Wenger maradna a menedzser. A francia szakvezető 17 éve van a klubnál, távozásáról azonban egyre többet pletykálnak, mivel a legutóbbi nyolc szezonban egyetlen trófeát sem szerzett a csapattal.

„Nagyon boldog vagyok, hogy továbbra is élvezem Stan Kroenke bizalmát. Ha tehetném, örökké itt maradnék, hiszen ez azt jelentené, hogy halhatatlan vagyok. A viccet félretéve, imádom ezt a klubot, és nem sok győzködésre lenne szükségem, hogy aláírjam az új szerződésemet” – mondta csapata legutóbbi sajtótájékoztatóján Wenger, akinek a 2013–2014-es szezon végén jár le jelenlegi kontraktusa.

Legfrissebb hírek

Szoboszlai gólja után változtatta meg véleményét a PL esélyeseiről a szakértő

Angol labdarúgás
2025.10.02. 17:18

Az Opta „szuperszámítógépe” szerint már az Arsenal a Bajnokok Ligája legnagyobb favoritja

Bajnokok Ligája
2025.10.02. 09:28

Haaland duplája sem volt elég a Citynek a Monaco ellen, hozta a kötelezőt otthon az Arsenal

Bajnokok Ligája
2025.10.01. 22:59

Újabb hosszabbítás az Arsenalnál, Saliba is aláírt – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.09.30. 11:43

Így „őrült meg” Ian Wright a stúdióban az Arsenal győztes gólját látván – videó

Angol labdarúgás
2025.09.29. 13:52

„Pontosan tudja, hogy megütött...” – járt volna a piros lap az Arsenal gólszerzőjének?

Angol labdarúgás
2025.09.29. 08:20

A fejes gólok meccse volt – az Arsenal drámai végjáték után nyert a Newcastle ellen

Angol labdarúgás
2025.09.28. 19:47

Súlyosan megsérült a pályán, 21 évesen elhunyt az Arsenal korábbi akadémistája

Angol labdarúgás
2025.09.25. 21:44
Ezek is érdekelhetik