Anglia: csak 16-an edzettek ma a magyarok ellen készülő csapatból

Vágólapra másolva!
2010.08.09. 16:23
Igencsak foghíjas létszámban edzett ma az angol válogatott: Fabio Capello szövetségi kapitány csak 16 játékosnak tartott tréninget.

A magyarok elleni szerdai meccsre készülő „háromoroszlánosoknál” John Terry és Frank Lampard csak levezető gyakorlatokat végzett a tegnap végigjátszott angol Szuperkupa után. angol Szuperkupa után.

Darren Bent hát-, Glen Johnson és Gareth Barry bokaproblémák miatt hagyta ki az edzést, de holnap várhatóan már a Chelsea két játékosával együtt részt vesznek a tréningen.

Mint ismeretes, Capello csak 21 futballistára számíthat, mivel Paul Robinson és Wes Brown lemondta a válogatottságot, és a kapitány nem hívott be senkit sem a helyükre.

Az Anglia–Magyarország mérkőzést szerdán 21 órakor rendezik a Wembleyben.

AZ ANGOL KERET
Kapusok: Ben Foster (Birmingham), Joe Hart (Manchester City)
Védők: Gary Cahill (Bolton Wanderers), Ashley Cole (Chelsea), Michael Dawson (Tottenham Hotspur), Kieran Gibbs (Arsenal), Phil Jagielka (Everton), Glen Johnson (Liverpool), John Terry (Chelsea)
Középpályások: Gareth Barry (Manchester City), Steven Gerrard (Liverpool), Adam Johnson (Manchester City), Frank Lampard (Chelsea), James Milner (Aston Villa), Ashley Young (Aston Villa), Theo Walcott (Arsenal), Jack Wilshere (Arsenal)
Csatárok: Darren Bent (Sunderland), Carlton Cole (West Ham United), Bobby Zamora (Fulham), Wayne Rooney (Manchester United),

 

Legfrissebb hírek

Válogatott: jöhet a Rossi-éra 100. gólja és a 24. legyőzött ellenfél

Magyar válogatott
Tegnap, 12:19

Labdarúgás: több mint 1300 fiatalperc az NB I utolsó fordulójában

Utánpótlássport
2025.05.26. 19:44

Girsik Attila: Jövőre talán még nehezebb lesz feljutni, mint az idén

Labdarúgó NB II
2025.05.26. 08:50

Labdarúgás: az idén is topklubok szerepelnek a Budapest Youth Cupon

Utánpótlássport
2025.05.23. 10:34

FIFA: rendkívüli átigazolási időszakot nyitnak a klub-vb-n érintett csapatok országaiban

Minden más foci
2025.05.21. 22:19

Labdarúgás: már két korosztályban bajnok az MTK Budapest utánpótlása

Utánpótlássport
2025.05.21. 09:03

Labdarúgás: több mint 1600 fiatalperc az NB I 32. fordulójában

Utánpótlássport
2025.05.20. 09:05

NB III: bajnok lett a Mosonmagyaróvár, a Nagykanizsa és a Tiszakécske is

Labdarúgó NB II
2025.05.18. 19:44
Ezek is érdekelhetik