NHL: nincs megállás, tovább száguld a New York Rangers

NSO/MTI NSO/MTINSO/MTI NSO/MTI
2015.11.16. 07:54
Mats Zuccarello és a kapus Antti Raanta a Rangers újabb sikerét ünnepli (Fotó: Action Images)
Mats Zuccarello két assziszttal és az utolsó percben ütött győztes góllal járult hozzá ahhoz, hogy a New York Rangers sorozatban a kilencedik mérkőzését is megnyerje az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL). A vasárnapi áldozat a Toronto Maple Leafs volt (4–3).

A listavezető Rangersnek ilyen remek sorozata legutóbb 1973. január 19. és február 10. között volt. A győztes találatot elérő norvég Mats Zuccarello a két csapat október 30-i találkozóján mesterhármast ért el. A Toronto három siker után először kapott ki.

A címvédő Chicago Blackhawks úgy verte 4–1-re a Calgary Flamest, hogy a második harmadban 1 perc 55 másodperc alatt háromszor volt eredményes.