NFL: csak a vége lett szoros, simán nyert a Rams a Saints ellen

2023.12.22. 07:06
A Los Angeles Rams simán nyert a New Orleans Saints ellen (Fotó: Getty Images)
Csak az utolsó negyedben tudott valamelyest kozmetikázni az eredményen a Los Angeles Rams vendégeként 30–22-es vereséget szenvedő New Orleans Saint a profi amerikaifutball-liga (NFL) 15. fordulójának magyar idő szerinti csütörtök hajnali nyitó mérkőzésén.

A Matt Stafford vezette Los Angeles Rams az első három negyedben lényegében esélyt sem hagyott a Saintsnek, hiszen a kaliforniaiak két passzolt és egy futott touchdown mellett két mezőnygólt is értékesítettek, miközben a vendégek csak egy hatpontosra és egy extra pontra voltak képesek.

A negyedik negyedben 30–7-es állás után Derek Carrék is vezettek két sikeres drive-ot, de ez már csak kozmetikázásra volt elég, a Rams pedig 30–22-re győzött, ezzel 8–7 a győzelmi mutatója, míg a Saintsé 7–8-ra módosult.

A hazaiak irányítója, Matt Stafford 34/24-es passzmutatóval, 328 yarddal és két passzolt TD-vel zárt, a csapat sikeréhez 104 futott yardot tett hozzá Kyren Williams, míg Puka Nacua kilenc elkapásból 164 yardot termelt, ezzel szemben a Saintset vezető Carr 40 passzából 27 volt jó 319 yardért és három TD-ért, de egy interceptiont is vétett, a New Orleans-i támadók közül pedig a kilenc elkapásból 123 yardot hozó Chris Olave-et lehet kiemelni.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA IDE KATTINTVA TEKINTHETŐ MEG!