NBA: Curry 50 pont felett, Durant az utolsó mp-ben dobott triplát

2016.02.04. 07:31
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Nyugati főcsoport éllovasa, a Golden State Warriors idegenben 134–121-re megverte a Washington Wizards együttesét, ezzel sorozatban a nyolcadik győzelmét aratta. A GSW az első negyedben már 17 ponttal is vezetett (37–20), ehhez képest a fővárosiak tisztesen helytálltak, sőt a harmadik játékrészben két pontra (81–79) megközelítették a vendégeket. A Golden State sikeréhez Stephen Curry nem kevesebb mint 51 ponttal (!) járult hozzá. A San Antoniót a 36 pontig jutó LaMarcus Aldridge vezette diadalra a New Orleans ellen (110–97), míg az Oklahoma City Thunder a 37 pontot termelő Kevin Durant utolsó másodpercben dobott triplájával múlta felül az Orlandót (117–114).

Bővebben itt olvashat a játéknap mérkőzéseiről! Bővebben itt olvashat a játéknap mérkőzéseiről!