Manchester United
1 - 0
Asztana FK
Juve: az ollózós gól vagy romantikus együttlét? CR válaszolt

A Juventusnak lőtt parádés találat a Bajnokok Ligájában, vagy Georgina Rodríguez?

Juve: Több Aranylabdát érdemlek, mint Messi – C. Ronaldo

„Nem követem a rekordokat, azok követnek engem. Az én függőségem a siker, de nem gondolom, hogy ez rossz dolog lenne, inkább jó.”

Serie A: több edzést kihagyott, klubja eljárást indított ellene

A 21 éves támadó az elmúlt hetekben rendszeresen késett a tréningekről, illetve többször ki is hagyta azokat.

Videó: Higuaín begőzölt, edzőt és reklámtáblát rúgott

A cicázástól gurult el a gyógyszer a Juventus támadójánál, így vezette le a stresszt…

Serie A: váratlan pofont kapott otthon a Torino

A Lecce első két meccsén gólt sem szerzett, most idegenben győzött.

Serie A: letartóztatták a Juventus ultráinak 12 vezetőjét

Az ultrák megfenyegették a klubot: rasszista dalokat fognak énekelni meccsek alatt, amennyiben nem kapnak extra jegyeket.

Olaszország: ezt mondta Lukakura a szakértő, kirúgták

Ismét előkerültek a rasszista hozzászólások, ezúttal az Inter csatára volt az érintett.

FFT: Ronaldo és az Inter: ide rendőrség kell!

Az Inter 1997-ben rekordáron vette meg a brazilt. A FourFourTwo felgöngyölítette a milánói Ronaldo-sztorit.

Videó: apjáról mutattak felvételt C. Ronaldónak, elsírta magát

A Juventus sztárja is emberből van – érzelmektől sem mentes interjút adott.

Serie A: lengyel főszereplők, legyőzte a Milan a Veronát

A játékvezető kétszer is felmutatta a piros lapot a találkozón.

Serie A: megvan a Roma első győzelme az idényben

A 33. percben már négy góllal vezetett a fővárosi csapat, a vendégek csak kozmetikázni tudtak az eredményen.

Serie A: hétgólos meccsen fordított a Bologna

Hiába vezetett már két góllal a Brescia, Nagy Ádám korábbi csapata örülhetett a végén.

Serie A: bombagól a 95. percben, az Atalanta nyert Genovában

Hiába egyenlítettek a hazaiak a 91. percben, pont nélkül maradtak az Atalanta ellen.

Serie A: egy piros, egy gól – hibátlan maradt az Inter

De Paul felpofozta Candrevát, mehetett is zuhanyozni • Alexis Sánchez ziccert rontott.

Serie A: Mertens újra lecsapott, nem hibázott a Napoli

A belga válogatott támadó sorozatban a hatodik hazai bajnokiján lőtt gólt.

Juventus: Mandzukic Katarban köthet ki – sajtóhír

A vb-ezüstérmes támadó Mehdi Benatia csapattársa lehet, amennyiben távozik.

Serie A: egy pontot szerzett a Juventus Firenzében

Nagyon készültek a rangadóra a firenzeiek, akik az első félidőben több ziccert is elhibáztak, a vége 0–0 lett.

Remek hangulat és remek első félidő, iksz a Fiorentina–Juvén

Juventus: „Bűnösnek érzem magam, amikor ennyi pénzt elköltök”

A Juventus brazil labdarúgója azt is elárulta, hogy fiatal korában a szüleinek adta a fizetését.

Serie A: Sarri felépült, csapata rendelkezésére állhat

A válogatott meccsek miatti szünet után már teljes mértékben elláthatja feladatát.

Juve: Higuaín elárulta, miért nem a 9-es mezben szerepel

Különleges okból választott új számot az előző idényt a Milannál és a Chelsea-nél kölcsönben töltő támadó.

Napoli: „Hol öltözzünk?” – Ancelotti közleményben fakadt ki

„Két hónap alatt egy házat meg lehet építeni, ők meg képtelenek voltak felújítani az öltözőket!”

Serie A: Conte rekordbére a duplája a második Sarriénak!

Az Inter évi 11 millió euróval csábította magához a korábbi Juventus-edzőt, aki óriási csúcsot döntött.

Serie A: „Idióta voltam, egy nap vettem három új autót”

Azt hittem, egy autó egy hétig boldoggá tesz. Szóval hármat vettem, hogy három hétig legyek boldog.”

Roma: Mhitarjan a londoni fizetése felét sem kapja meg

„Nem is beszéltünk a fizetésről, jönni akartam” – jelentette ki keddi bemutatásakor a játékos.

Juve: sokszorosát fizetheti a klubnak a mezszponzor – sajtóhír

A Jeep jelenleg 16 millió eurót fizet a torinóiaknak, azonban lehet, hogy hamarosan nő az összeg.

Serie A: félelmetes sebességet mértek CR-nél, ő a leggyorsabb

Az első két fordulóban nem volt támadó, aki lefutotta volna a 34 esztendős portugál klasszist.

Roma: két eltűnt gyermek megtalálásában segítettek az igazolások

A Roma eltűnt gyermekekre hívta fel a figyelmet a nyáron. Két fiatalt megtaláltak a hatóságok.

Inter: „Ez nem rasszizmus” – félreértik az olasz szurkolókat?

Az Inter-tábor levelet írt a panaszkodó Lukakunak: „Probléma lesz abból, ami valójában nem is az.”

Juventus: megműtötték Chiellinit, hónapokat kell kihagynia

A 35 éves labdarúgó a pénteki edzésen szenvedett elülső keresztszalag-szakadást.

Juve: különleges üzenetet küldött Sir Alex Ferguson CR-nek

Megható üzenetet küldött a zsinórban tízszer nyerő portugál ikonnak korábbi edzője.

Milan: horvát válogatott támadó érkezett; távozott a portugál

Az olasz klub a megállapodás értelmében játékost cserélt az Eintracht Frankfurttal.

Serie A: Rómában folytatja az Arsenal játékmestere is

A „farkasok” az örmény középpályás mellett egy horvát válogatott csatárt is hoztak.

Serie A: három hét után elhagyja az Atalantát a szlovák védő

Martin Skrtel helyére a dán válogatott Simon Kjaer érkezett a bergamóiakhoz.

Serie A: miért nem volt jelvény Cristiano Ronaldo mezén?

Az előző idény legjobbjának választott portugál visszautasította a lehetőséget.

Inter: megszületett a megoldás Icardi ügyére, már a reptéren az argentin – sajtóhír

A 26 éves támadó megállapodott a szerződéshosszabbításról és a kölcsönadásról is a milánóiakkal.

Napoli: bejelentették a volt Juventus-csatár érkezését

Fernando Llorente szerződése lejárt a Tottenhamnél, így az olasz klub ingyen szerezte meg.

Roma: az utolsó pillanatban lecsapnának az Arsenal támadójára

Henrih Mhitarjan az új idényben csak a Newcastle elleni bajnokin kezdett – kölcsönbe Rómába kerülhet.

Serie A: Lukaku újra betalált, nehezen nyert az Inter

Berardi negyedóra alatt elintézte a Sampdoriát, az Atalantában Duván Zapata duplázott, de csapata kikapott.

Serie A: Luis Alberto pontot mentett a Laziónak a római derbin

Összesen hat alkalommal találták el a kapufát a csapatok a döntetlenül végződött római derbin.

Római derbi döntetlennel a kapufák erdejében

Hat kapufát láttunk a Lazio és a Roma rangadóján, gólból viszont csak kettőt, így lett iksz.

Serie A: C. Ronaldo a VAR-t trollkodta a gólörömével – videó

A jól ismert VAR-kézjel után mosolyogva nyugalomra intett mindenkit a portugál klasszis.

Serie A: a Juventus az év meccsén győzte le a Napolit

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) második fordulójának rangadóján a Juventus háromgólos előnyét eltékozolva, egy 92. perces öngóllal mégis legyűrte (4–3) a Napolit.

A Juve elszórakozta háromgólos előnyét, mégis nyert a Napoli ellen

A 66. perc után óriási feltámadást mutatott be a kihívó, de Koulibaly a 92. percben öngólt vétett.

Serie A: megszenvedett, de 1–0-ra győzött a Milan az újonc ellen

A milánói piros-feketék győztes gólját a török válogatott középpályás, Hakan Calhanoglu szerezte.