Vízilabda: a Honvédot irányító Vad Lajos 2013 nyaráig hosszabbított

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2011.01.14. 18:56
Címkék
Vad Lajos vezetőedző június 30-án lejáró szerződését két évvel, azaz 2013 nyaráig meghosszabbítják a Groupama-Honvéd vízilabdacsapatánál.

„A döntés oka egyszerű: szeretnénk, ha a tréner és szakmai stábja nyugodtan folytathatná azt a munkát, amely olyan nagyszerű eredményeket hozott, mint a Magyar Kupa-győzelem és a Komjádi Kupa-elsőség – idézte Fodor Lajos szakosztályelnököt a klubnak az MTI-hez csütörtökön eljuttatott közleménye. – Öröm számunkra, hogy a kijelölt célok eléréséhez Vad Lajos személyében megtaláltuk a legmegfelelőbb szakvezetőt, elvégre az eredmények és a szakma visszaigazolása alapján egyértelműen jó úton halad a csapatunk."

Az együttesre nehéz mérkőzéssorozat vár, ugyanis az olimpiai bajnok sztárokkal felálló ZF Eger otthonába látogat vasárnap, míg február 2-án eldől, hogy sikerül-e a LEN-kupa elődöntőjébe kerülnie a nagyváradi Digi Oradea együttesével szemben.

A kupasiker után a LEN-kupában és a magyar bajnokságban is a négy közé jutás a célja a gárdának.

Legfrissebb hírek

Mourinho a videobírót kritizálta a Nikitscherék elleni döntetlen után

Minden más foci
24 perce

Szabó Szebasztián: Van még miért küzdeni

Úszás
1 órája

Szász Máté: A magyar sportban benne van, hogy melózni kell

Egyéb egyéni
1 órája

Felcsillant a remény a vb-részvételre

Népsport
1 órája

Bukarestben léphet feljebb a tabellán a Veszprém

Kézilabda
1 órája

Vívás: menni vagy nem menni?

Utánpótlássport
1 órája

NS-képeslap: MVM Dome

Egyéb egyéni
2 órája

Magyarország legnépesebb szabadidős sporteseménye lesz az idei Budapest Maraton Fesztivál

Atlétika
2 órája
Ezek is érdekelhetik