Szeged Beton VE–NC Hania (görög) 6–7 ( 1–3, 2–2, 0–0, 3–2)
Szeged, 300 néző. V: Naumov (orosz), Rodriguez (spanyol)
SZEGED: BARÁT – Varga P. 1, Szabó N. 1, TORDAY 2, Pataki 1, Molnár P. 1, Szűcs. Cs: Török, Varga I., Várhegyi, Plézer, Munkácsy. Edző: Horváth Viktor
HANIA: LAGONIKAKISZ – AGOVSZTIANAKISZ 3, Nikolantonakosz 1, Vamvunakisz, Milonakisz 1, VIZIRAKISZ 1, Vulgarakisz. Cs: Vlazakisz, Bariotakisz, Papadakisz, Katzolakisz, Konsztantudakisz 1. Edző: Iliasz Macherasz
Gól – emberelőnyből: 7/3, ill. 13/7
Kipontozódott: Török (14. p.), Pataki (28. p.)
Kiállítva: Plézer és Vulgarakisz (cserével végleg, 17. p.)

AS Duisburg (német)–Polar Bears (holland) 7–6 (0–3, 1–0, 3–2, 2–1, 1–0, 0–0) – hosszabbítás után.
Az állás: 1. Hania 4 (19–17), 2. Szeged 2 (16–12), 3. Duisburg 2 (18–18), 4. Polar Bears 0 (11–17)

A szegediek mestere, Horváth Viktor nem értékelte túl csapata első napi fölényes győzelmét. Már a holland Polar elleni mérkőzést követő percekben hangsúlyozta, hogy a második napon az NC Hania ellen dinamikusabb és higgadtabb játék szükségeltetik a sikerhez. Ennek szellemében szombat délelőtt átmozgató edzést vezényelt pólósainak, azonkívül részletesen elemezte leendő ellenfelük harcmodorát. Az aprólékos felkészülés ellenére Nikolantonakosz a második perc végén gólra váltotta a görögök első emberelőnyös helyzetét, majd Agovsztianakisz a másik vendégfórnál tette ugyanezt. S hogy a nyitó negyedben makulátlan legyen az emberelőnyök kihasználása, arról a másik kapunál Molnár Péter gondoskodott. Agovsztianakisz pedig arról, hogy akciógól is szülessen a nyitó hét percben: a mezőny legjobbja nyolc méterről suhintotta a labdát Baráth kapujának jobb felső sarkába. A hellének balkezes bombázója a második negyed elején is ellenállhatatlan volt, ezúttal a jobb alsó sarok tájékán tesztelte a háló állagát, azaz tízpercnyi játék után 4–1-re vezetett a görög bajnokság ötödik helyezettje. A folytatásban a hazaiak balkezese, Torday csökkentette a hátrányt, s mivel térfélcseréig Vizirakisz is betalált 3–5-ös állásnál kezdődött a második félidő. A harmadik negyedben sajnos nem mindig a labda volt a főszereplő. Az addig kemény küzdelem vízipankrációba torkollott, pólóelemeket csupán a kapusok vittek a játékba: Barát is, Lagonikakisz is a bravúrok sorozatát mutatta be. A csaknem tízperces gólcsendet Torday bombagólja törte meg, a folytatásban Milonakisz értékesített egy emberelőnyt, s ugyanezt a másik kapunál Pataki is megtette. A hajrá 5–6-os állásnál kezdődött aztán még Konsztantudakisz és a lefújás előtt 16 másodperccel Varga Péter volt eredményes, azaz az egyenlítésre már nem jutott idő.

Mestermérleg
Horváth Viktor:
– Elsősorban nem rajtunk múlt a vereség.
Iliasz Macherasz: – Számunkra a magyar póló az etalon, képviselői ellen mindig bizonyítani akarunk. A védekezésünk kiemelkedő volt és támadásban is remekeltek játékosaink. Örülök, hogy a harmadik játéknap eredményétől függetlenül továbbjutottunk.