Garros: a volt világranglista-2. gerinccsigolya-törés miatt nem indul

Vágólapra másolva!
2023.05.25. 18:40
null
Badosa kihagyja a párizsi tornát (Fotó: Getty Images)
Teniszezőknél a legkevésbé megszokott sérülést szenvedett a világranglistán korábban második helyen álló spanyol Paula Badosa a múlt heti római mesterversenyen, ami miatt nem indul a Roland Garroson: a 25 éves teniszező bejelentette, gerinccsigolyájában fáradásos törést szenvedett.

 

„Éppen kezdett volna minden jól alakulni számomra, és végre ismét ott tudtam volna lenni egy Grand Slam-tornán, amikor az orvosom hívott a rossz hírrel. A római tornán fáradásos törést szenvedtem a gerincemben” – idézte az ESPN honlapja Badosa csütörtöki közleményét.

A spanyol játékos idén januárban az Australian Openre hangolva sérült meg egy adelaide-i versenyen, ami miatt az év első Grand Slam-tornáját is kihagyta.

A Roland Garros főtáblás küzdelemsorozata vasárnap kezdődik Párizsban.

Legfrissebb hírek

Novak Djokovics a 100. győzelmét aratta Wimbledonban

Tenisz
8 órája

Marozsán párosban is búcsúzott Wimbledonban

Tenisz
11 órája

Sinner megállíthatatlan, szettveszteség nélkül nyert harmadszor is

Tenisz
13 órája

Wimbledon: Stollár párosban, Babos vegyes párosban jutott tovább

Tenisz
14 órája

Ötven éve lett Arthur Ashe a „fehér sport” úttörője

Népsport
20 órája

Gálfi nagyot küzdött, de kikapott a 13. kiemelttől Wimbledonban

Tenisz
2025.07.04. 14:34

Marozsán Fábián: Egyesben sokat hibáztam, párosban jól játszottunk

Tenisz
2025.07.04. 08:01

Djokovics visszavágott Evansnek; Swiatek szetthátrányból fordított Wimbledonban; Sinner is továbbjutott

Tenisz
2025.07.03. 18:55
Ezek is érdekelhetik