Rp. gyorskori: újabb változás a világkupacsapatban

Vágólapra másolva!
2019.11.22. 13:28
Újabb változás a világkupa-csapatban: a Sziklási András sérülése miatt Montreálban lehetőséget kapó Talabos Attila megbetegedett, így az ázsiai állomásokra Oláh Bence utazik – tudatta a magyar szövetség honlapja, a hunskate.hu.

„Bánhidi Ákos közölte velem, hogy rám esett a választásuk. Mindhárom edzőnek megköszöntem a lehetőséget, hálás vagyok a bizalomért. Persze, tudom, hogy sérülések és betegség miatt kerültem a csapatba, az ember pedig leginkább azt szereti, ha a képességei alapján választják a legjobbak közé. Remélem, mindhárom csapattársam hamar felépül” – mondta Oláh Bence. „Bánhidi Ákos közölte velem, hogy rám esett a választásuk. Mindhárom edzőnek megköszöntem a lehetőséget, hálás vagyok a bizalomért. Persze, tudom, hogy sérülések és betegség miatt kerültem a csapatba, az ember pedig leginkább azt szereti, ha a képességei alapján választják a legjobbak közé. Remélem, mindhárom csapattársam hamar felépül” – mondta Oláh Bence.

A rövid pályás válogatott pénteken utazott el Japánba, a nagojai versenyre november 29. és december 1. között kerül sor, a sanghaji viadalt egy héttel később rendezik.

Legfrissebb hírek

Liu Shaoang nem hallgatott orvosára és edzőjére, de így is hős lett belőle Kínában

Téli sportok
2025.03.17. 11:14

Rövid pályás gyorskorcsolya: Kanada a Liu testvéreket is a soraiban tudó kínai férfiváltó előtt nyert a pekingi vb-n

Téli sportok
2025.03.16. 11:05

Rövid pályás gyorskorcsolya: elődöntőbe jutott a női váltó a vb-n

Téli sportok
2025.03.14. 15:26

Short track: lépést tartott a világelittel Végi Diána Laura

Utánpótlássport
2025.03.07. 17:06

Short track: elégedett lehet a magyar utánpótlás az évadával

Utánpótlássport
2025.03.05. 17:21

Rövid pályás gyorskorcsolya: Jászapáti Petra kihagyja a vb-t

Téli sportok
2025.03.05. 16:00

A hónap utánpótlásedzője: február jelöltjei

Utánpótlássport
2025.03.05. 08:55

Short track: lemaradt a pont az i-ről a junior-vb-n

Utánpótlássport
2025.03.03. 08:59
Ezek is érdekelhetik