77 Cikk
Archiv cikkek
2008.04.07. 23:47

Győzelemmel indulnak el

Utolsó mérkőzését játszotta tegnap Dunaújvárosban a világbajnokság előtt a magyar válogatott, amely csaknem legerősebb összeállításában lépett jégre. A főpróba jól sikerült, a csapat visszavágott a pénteki 0–1-ért.
2007.11.18. 13:58

A „halott” csapat meccse

Könnyen lehet, hogy utolsó bajnoki mérkőzését játszotta a Dunaújváros FC. A Haladás elleni találkozót már temetői hangulatban, gyászszertartással kezdték, jelezve, végveszélybe került a futball a városban. Bár becsülettel küzdöttek Szepessy László labdarúgói, mégis vereséggel zárták az őszi szezont, s lehet, hogy ez a kudarc az utolsó szög a csapat koporsójában.
2007.02.02. 01:11

A rutin az UTE mellett szólt

Dunaújváros - Újpest 3–6. A vendégek nagyon jól kezdtek, két és fél perc után 2–0-ra, a találkozó felénél pedig már 4–0-ra vezettek.
2007.01.17. 01:40

Nehéz újvárosi győzelem

Dunaújváros - Ferencváros 4–2A dunaújvárosiak kényelmesre vették a tempót, és rá is fizettek, mert Major Erik a vendégeknek szerzett vezetést.
2006.11.29. 01:05

Simán nyert a Volán Újvárosban

Dunaújváros - Alba Volán 1-6. Elmaradt a nagy küzdelem, a Dunaújváros megszorítani sem tudta az Alba Volánt. A haziak Erdősi Péterért aggódnak, aki szárkapocscsonttörést szenvedett.
2006.11.26. 01:20

Primász Ágnes elemében volt

DUNAÚJVÁROS -Újpest-OSC 7–11 A női bajnokság elhalasztott 4. fordulójának rangadóján a dunaújvárosiaknál továbbra is hiányzott Varga Andrea – mint kiderült, nagyon.
2006.11.22. 03:06

Kilenc találatig jutottak

DAB-Extra.hu - Fehérvári TitánoK 9–1Öt percig kellett várniuk a dunaújvárosi szurkolóknak a vezető gólra, ezt követően sorban érkezett a többi találat.
2006.07.25. 23:41

Életben maradt a csapat

A dunaújvárosi jégkorongszurkolók nem akarták elhinni, hogy több mint egy évtizedes eredményes szereplés után nem szurkolhatnak kedvenceiknek. Pedig sokáig így nézett ki a helyzet...