Király-kupa: ez eddig csak Neymarnak sikerült

2016.01.06. 23:59
A Rayo Vallecano labdarúgócsapata hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Atlético Madriddal a spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

A Rayónak Nacho Martínez szerzett vezetést jól eltalált távoli lövéssel a 35. percben. Ő a második játékos a Barcelonát erősítő Neymar után, aki ebben az idényben a tizenhatoson kívülről bevette az Atlético kapuját.

A vendégek a második félidő közepén egyenlítettek Saúl Níguez találatával.

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

Rayo Vallecano–Atlético Madrid 1–1 (Nacho Martínez 35., ill. Saúl Níguez 67.)

KORÁBBAN KÖZÖLT EREDMÉNYEK
Barcelona–Espanyol 4–1 (Messi 13., 44., Piqué 49., Neymar 88., ill. Caicedo 9.)
Athletic Bilbao–Villarreal 3–2 (I. Williams 53., Aduriz 67., Laporte 80., ill. Baptistao 16., Samu García 37.)
Valencia–Granada 4–0 (Negredo 8., 63., 83. – a másodikat és harmadikat 11-esből, Rodrigo 35.)
Mirandés (II.)–Deportivo La Coruna 1–1 (Ortiz 25., ill. Lopo 75.)

Betis–Sevilla 0–2 (Krohn-Dehli 13., Krychowiak 49.)